"Харків для всіх, безпека для всіх"

Как вы считаете, стоит ли проводить лгбт-парад в Харькове?

  • Да

    Голосов: 5 11,1%
  • Нет

    Голосов: 14 31,1%
  • Мне похуй

    Голосов: 17 37,8%
  • Пойду пиздить гомосеков

    Голосов: 14 31,1%
  • Буду участвовать в параде

    Голосов: 2 4,4%

  • Всего проголосовало
    45

Blashyrkh

Полные легкие Рэпа
Мес†ный
Регистрация
15 Сен 2016
Сообщения
2.269
Репутация
2.138
Реакции
4.448
Баллы
0
Вещества
Сортовые Соцветия

Blashyrkh

Полные легкие Рэпа
Мес†ный
Регистрация
15 Сен 2016
Сообщения
2.269
Репутация
2.138
Реакции
4.448
Баллы
0
Вещества
Сортовые Соцветия

Emmanuel

Handler
Мес†ный
Регистрация
25 Ноя 2018
Сообщения
9.270
Репутация
1.305
Реакции
9.897
Баллы
2.532
Вещества
Cannabis
Для более глубокого ознакомления с происхождением проблем, что поднимались выше в переписке, советую ознакомиться с 3-х томником "История сексульности" , написанный Фуко. На многие вещи сможете посмотреть под другим углом.
 

♻_Ш_У_Т_♻

〰〰〰〰〰
Регистрация
3 Авг 2019
Сообщения
1.459
Репутация
621
Реакции
1.984
Баллы
0
Вещества
﹏⚠_↭_♻_↭_⚠﹏
ну люди болеют,что с них взять...
Не забуду как я при тебе тестил соляку на журавлевке___))))
Главное как пол зипа соли выкинул-По❌
А як пиво вылил шобы дуло сделать- то ебуков почув___))))___))))___))))
 

Blashyrkh

Полные легкие Рэпа
Мес†ный
Регистрация
15 Сен 2016
Сообщения
2.269
Репутация
2.138
Реакции
4.448
Баллы
0
Вещества
Сортовые Соцветия
Для более глубокого ознакомления с происхождением проблем, что поднимались выше в переписке, советую ознакомиться с 3-х томником "История сексульности" , написанный Фуко. На многие вещи сможете посмотреть под другим углом.

по природе мужику нравится и притягивает женское тело... остальные случаи это не
"мразь не имеющая права на существование" , а просто человек с психическими отклонениями
 

Blashyrkh

Полные легкие Рэпа
Мес†ный
Регистрация
15 Сен 2016
Сообщения
2.269
Репутация
2.138
Реакции
4.448
Баллы
0
Вещества
Сортовые Соцветия
Не забуду как я при тебе тестил соляку на журавлевке___))))
Главное как пол зипа соли выкинул-По❌
А як пиво вылил шобы дуло сделать- то ебуков почув___))))___))))___))))

то да... но сильнее как ты типу с НацКорпуса на ухо припал на 10 мин....
а мы просто хотели взять у него по газетке :laugh:
 

Emmanuel

Handler
Мес†ный
Регистрация
25 Ноя 2018
Сообщения
9.270
Репутация
1.305
Реакции
9.897
Баллы
2.532
Вещества
Cannabis
по природе мужику нравится и притягивает женское тело... остальные случаи это не
"мразь не имеющая права на существование" , а просто человек с психическими отклонениями

Вот, как раз в книге, один из вопросов что поднимается, и есть природа человека.
 

Emmanuel

Handler
Мес†ный
Регистрация
25 Ноя 2018
Сообщения
9.270
Репутация
1.305
Реакции
9.897
Баллы
2.532
Вещества
Cannabis
Также могу привести такой аргумент касательно природы из дикой жищни животных:

З часів Дарвіна було відомо, що сексуальні імпульси в тварин існують заради того, аби відбувалося розмноження, тож вони обов'язково мають бути гетеросексуальними.

Проте нещодавні дослідження дали науковцям привід вважати, що тварин-гомосексуалістів у природі є значно більше, ніж досі вважалося, пише The Daily Mail.

"Якщо ви спитаєте: "Чи можуть тварини бути геями?" - то відповідь буде короткою - "Так", - заявляє експерт з гомосексуальності тварин з Університету Осло (Норвегія) Пітер Бокмен.

"Однак, "гей" - це людське слово, тож ми воліємо використовувати відносно тварин слово "гомосексуальний", - додає науковець.

Спостерігаючи за колонією альбатросів, науковці з Університету Гавайїв виявили, що третина пар складається з самиць. Спарувавшись із самцем, самичка облаштовує гніздо зі своєю "дружиною" та разом з нею висиджує яйця. Пташки можуть жити до 70 років, та протягом усього життя, зазвичай, лишаються вірними одна одній.




Згідно з результатами досліджень, п'ята частина королівських пінгвінів - геї, а чорні лебеді чоловічої статі нерідко разом плекають дитинчат - ймовірно, аби забезпечити їм кращий захист.

Мухи-гноївки чоловічої статі, схоже, навмисне спарюються з суперниками, аби ті, виснажені, не змогли зазіхати на самиць.

Поведінку, що наводить на думку про "нетрадиційну сексуальну орієнтацію", вчені спостерігали більш ніж у 450 видів тварин - у жирафів, метеликів, коал, дельфінів, фламінго, восьминогів, овець.

"Сексуальність - це не лише про те, як робити дітей, також йдеться про утворення групи. Для деяких тварин гомосексуальність - це нормальний принцип для групування", - зазначає доктор Бокмен.

Звісно, далеко не всі вчені визнають існування гомосексуальності серед братів наших менших. Дехто дотримується думки, що тварини "запрограмовані" природою на гетеросексуальність заради того, аби вижити.

"Гомосексуальності у тварин не існує", - заперечує професор біоетики з Університету Наварри (Іспанія) Антоніо Пардо.

"Однак, взаємодія з іншими інстинктами, такими як домінування, може призводити до поведінки, що скидається на гомосексуальну", - визнає вчений.
 

Blashyrkh

Полные легкие Рэпа
Мес†ный
Регистрация
15 Сен 2016
Сообщения
2.269
Репутация
2.138
Реакции
4.448
Баллы
0
Вещества
Сортовые Соцветия
Вот, как раз в книге, один из вопросов что поднимается, и есть природа человека.

я короче за то что хай живут, это же люди и имеют право на жизнь в обществе.
но как по мне это не сексуальная ориентация , а отклонения психики. пойду дуну и спать
 

♻_Ш_У_Т_♻

〰〰〰〰〰
Регистрация
3 Авг 2019
Сообщения
1.459
Репутация
621
Реакции
1.984
Баллы
0
Вещества
﹏⚠_↭_♻_↭_⚠﹏
то да... но сильнее как ты типу с НацКорпуса на ухо припал на 10 мин....
а мы просто хотели взять у него по газетке :laugh:
Так я и местным бабкам наобещал позакрывать наливайки на студняке и организовать борьбу с наркотиками/закладками:D
Зря ты не дослушал всю мою агитречь___))))
Перу надавал коды от цыфрала...
Пол часа ебались, а потом забили и просто зашли и взяли шш под понтом газеты те разложить___))))___))))
 

Emmanuel

Handler
Мес†ный
Регистрация
25 Ноя 2018
Сообщения
9.270
Репутация
1.305
Реакции
9.897
Баллы
2.532
Вещества
Cannabis
я короче за то что хай живут, это же люди и имеют право на жизнь в обществе.
но как по мне это не сексуальная ориентация , а отклонения психики. пойду дуну и спать

Приятных сновидений)
 

♻_Ш_У_Т_♻

〰〰〰〰〰
Регистрация
3 Авг 2019
Сообщения
1.459
Репутация
621
Реакции
1.984
Баллы
0
Вещества
﹏⚠_↭_♻_↭_⚠﹏
Также могу привести такой аргумент касательно природы из дикой жищни животных:

З часів Дарвіна було відомо, що сексуальні імпульси в тварин існують заради того, аби відбувалося розмноження, тож вони обов'язково мають бути гетеросексуальними.

Проте нещодавні дослідження дали науковцям привід вважати, що тварин-гомосексуалістів у природі є значно більше, ніж досі вважалося, пише The Daily Mail.

"Якщо ви спитаєте: "Чи можуть тварини бути геями?" - то відповідь буде короткою - "Так", - заявляє експерт з гомосексуальності тварин з Університету Осло (Норвегія) Пітер Бокмен.

"Однак, "гей" - це людське слово, тож ми воліємо використовувати відносно тварин слово "гомосексуальний", - додає науковець.

Спостерігаючи за колонією альбатросів, науковці з Університету Гавайїв виявили, що третина пар складається з самиць. Спарувавшись із самцем, самичка облаштовує гніздо зі своєю "дружиною" та разом з нею висиджує яйця. Пташки можуть жити до 70 років, та протягом усього життя, зазвичай, лишаються вірними одна одній.




Згідно з результатами досліджень, п'ята частина королівських пінгвінів - геї, а чорні лебеді чоловічої статі нерідко разом плекають дитинчат - ймовірно, аби забезпечити їм кращий захист.

Мухи-гноївки чоловічої статі, схоже, навмисне спарюються з суперниками, аби ті, виснажені, не змогли зазіхати на самиць.

Поведінку, що наводить на думку про "нетрадиційну сексуальну орієнтацію", вчені спостерігали більш ніж у 450 видів тварин - у жирафів, метеликів, коал, дельфінів, фламінго, восьминогів, овець.

"Сексуальність - це не лише про те, як робити дітей, також йдеться про утворення групи. Для деяких тварин гомосексуальність - це нормальний принцип для групування", - зазначає доктор Бокмен.

Звісно, далеко не всі вчені визнають існування гомосексуальності серед братів наших менших. Дехто дотримується думки, що тварини "запрограмовані" природою на гетеросексуальність заради того, аби вижити.

"Гомосексуальності у тварин не існує", - заперечує професор біоетики з Університету Наварри (Іспанія) Антоніо Пардо.

"Однак, взаємодія з іншими інстинктами, такими як домінування, може призводити до поведінки, що скидається на гомосексуальну", - визнає вчений.
Видео есть?
 

Blashyrkh

Полные легкие Рэпа
Мес†ный
Регистрация
15 Сен 2016
Сообщения
2.269
Репутация
2.138
Реакции
4.448
Баллы
0
Вещества
Сортовые Соцветия
Так я и местным бабкам наобещал позакрывать наливайки на студняке и организовать борьбу с наркотиками/закладками:D
Зря ты не дослушал всю мою агитречь___))))
Перу надавал коды от цыфрала...
Пол часа ебались, а потом забили и просто зашли и взяли шш под понтом газеты те разложить___))))___))))

точняк, ты ж целую пачку газет намутил, и потому тетка выходящая с падика, не
посмотрела косо...мол "вот,ребятки патриотическую инфу раскладывают, молодцы" :laugh::laugh::laugh:
 

Emmanuel

Handler
Мес†ный
Регистрация
25 Ноя 2018
Сообщения
9.270
Репутация
1.305
Реакции
9.897
Баллы
2.532
Вещества
Cannabis

♻_Ш_У_Т_♻

〰〰〰〰〰
Регистрация
3 Авг 2019
Сообщения
1.459
Репутация
621
Реакции
1.984
Баллы
0
Вещества
﹏⚠_↭_♻_↭_⚠﹏
точняк, ты ж целую пачку газет намутил, и потому тетка выходящая с падика, не
посмотрела косо...мол "вот,ребятки патриотическую инфу раскладывают, молодцы" :laugh::laugh::laugh:
Вот видешь, а говорят соль с людей дыбилов делает:D:D:D
 

Emmanuel

Handler
Мес†ный
Регистрация
25 Ноя 2018
Сообщения
9.270
Репутация
1.305
Реакции
9.897
Баллы
2.532
Вещества
Cannabis

♻_Ш_У_Т_♻

〰〰〰〰〰
Регистрация
3 Авг 2019
Сообщения
1.459
Репутация
621
Реакции
1.984
Баллы
0
Вещества
﹏⚠_↭_♻_↭_⚠﹏
А ты ее лет 5-7 ежедневно поюзай, хотел бы я на тебя опосле посмотреть.:confused:
Та я ж не полностью долбоебел каждый день ее пиздюрить:ofcourse:
Года 4 уже юзаю и чухаю себя отлично:
#1 интересная работа
Посмотреть вложение 35648
#2 хорошая физическая форма и отменное здоровье(подбухиваю правда)
Посмотреть вложение 35649
#3
Не тормоз вроде и не паранойщик✔
Соль-лучший наркотик всех времен и народов:ofcourse:
ℹНо правда надо уметь его употреблятьℹ
Многих погубила чрезмерная страсть к тому продукту...:hi:

 

bomberova

Мес†ная
Регистрация
2 Ноя 2017
Сообщения
739
Репутация
837
Реакции
1.381
Баллы
1.532
Вещества
тгк, алпразолам, прегабалин
D

deleted1314

Та я ж не полностью долбоебел каждый день ее пиздюрить:ofcourse:
Года 4 уже юзаю и чухаю себя отлично:
#1 интересная работа
Посмотреть вложение 35648
#2 хорошая физическая форма и отменное здоровье(подбухиваю правда)
Посмотреть вложение 35649
#3
Не тормоз вроде и не паранойщик✔
Соль-лучший наркотик всех времен и народов:ofcourse:
ℹНо правда надо уметь его употреблятьℹ
Многих погубила чрезмерная страсть к тому продукту...:hi:
Я это как плакат в реб центре повешу)
 
Сверху Снизу