• TGKBOSS • ОТЗЫВЫ О СЕРВИСЕ •

4ybaka

Reggae,Sunshine,God Jah!
Мес†ный
Регистрация
28 Ноя 2019
Сообщения
1.712
Репутация
305
Реакции
2.767
Баллы
2.532
Вещества
mj
Ну вроде залетел .
Молодчина первый раз всегда комом.
Ставлюююю++++
Спасибо,но это же не Трип ,а просто небольшой отзыв о работе сервиса в настоящее время что бы потенциальные клиенты знали с чем могут столкнуться и как по ощущениям товар
 

Гранж

Active Member
Регистрация
10 Апр 2021
Сообщения
35
Репутация
8
Реакции
39
Баллы
232
Приветствую, а никто не знает что за прикол , вчера приобрёл через сайт россыпь , но в итоге что то пошло не так и мой заказ просто исчез , не смотря на то что деньги я перевёл, написал оператору со скринами и прочим, в итоге он прочёл через несколько часов но не ответил, а потом после вопроса "как можно решить эту проблему ?" Взял и удалил переписку
 

Rave420

Well-Known Member
Регистрация
11 Сен 2022
Сообщения
244
Репутация
37
Реакции
279
Баллы
532
Приветствую, а никто не знает что за прикол , вчера приобрёл через сайт россыпь , но в итоге что то пошло не так и мой заказ просто исчез , не смотря на то что деньги я перевёл, написал оператору со скринами и прочим, в итоге он прочёл через несколько часов но не ответил, а потом после вопроса "как можно решить эту проблему ?" Взял и удалил переписку
Это тут в порядке вещей) решай через форум с ним!
 

Гранж

Active Member
Регистрация
10 Апр 2021
Сообщения
35
Репутация
8
Реакции
39
Баллы
232
Эх все таки наверное прийдеться распрощаться со своим заказом (
 

Rave420

Well-Known Member
Регистрация
11 Сен 2022
Сообщения
244
Репутация
37
Реакции
279
Баллы
532
Создай переписку с помощником Capo TGK
 

MaksBlack

Основан на реальных событиях
Мес†ный
Я не отписываю трип-репорты
Регистрация
16 Дек 2017
Сообщения
2.849
Репутация
844
Реакции
4.978
Баллы
2.532
Вещества
За натуру двумя мехами
А тгк разве сейчас работает??
 

ꌗꂦꎭꍟꂦꈤꍟ

𝕋𝕆𝕏𝕀ℂ
Чайка ♿
КИДАЛА
Регистрация
29 Окт 2021
Сообщения
3.141
Репутация
331
Реакции
4.419
Баллы
2.532
Вещества
$$$

ЖеняДжа

Peace & Jah
Исследователь натуры
Мес†ный
Добрый бро
Регистрация
18 Май 2021
Сообщения
7.209
Репутация
1.057
Реакции
11.607
Баллы
2.532
Вещества
План, трава, дурь, конопля, ганджа, драп, каннабис, маруха, анаша, растения, конопелька, зелёнка, марихуана, зеленая отрава, мэриджейн, шишка, голова, ганджубас, башатумнай, бошки, гарик, жареха, молоко и шмаль

ЖеняДжа

Peace & Jah
Исследователь натуры
Мес†ный
Добрый бро
Регистрация
18 Май 2021
Сообщения
7.209
Репутация
1.057
Реакции
11.607
Баллы
2.532
Вещества
План, трава, дурь, конопля, ганджа, драп, каннабис, маруха, анаша, растения, конопелька, зелёнка, марихуана, зеленая отрава, мэриджейн, шишка, голова, ганджубас, башатумнай, бошки, гарик, жареха, молоко и шмаль

sesh4.20

Well-Known Member
Регистрация
30 Окт 2021
Сообщения
239
Репутация
50
Реакции
493
Баллы
532
Вещества
Only weed
Читаю відгуки, і бачу в них свою ситуацію)))
Перший раз брали зі своїм хоумі, отримали адресу, кура мабуть замість телефону носить з собою пиріжок з капустою)) перший раз все було норм, окрім місця, кура якийсь камікадзе, біля школи, там люди ходять, з собаками гуляють, а ми там сидимо, копаємо, але то хуй з ним,тоді забрали і все гуд, курнули цього мазара, травка нормас, я таку називаю класичною, сьогодні, думаю, треба курнути, брав тут, бо це єдиний магаз, де для такого біча, як я, є варік взяти 2г битої шишки, та й ще на моємо райчіку, отже, оплатив, отримав адресу, ну і як ви гадаєте, клад посеред двору, під водоматом, пхаха, я крутився біля того автомату більше ніж півтори години, добре що я був з собакою, та хоч не виглядав як ідіот, а типу гуляв там з нею, ну шо я вам хочу сказати, дочекався поки стемніє, підібрав момент, коли людей наче не було, поліз туди рукою, ніфіга…
Думаю, добре, почекав ще, поки люди пройдуть, поліз вже з ліхтариком ну і там порожньо, написав оперу, відповів він мені десь через хвилин 40, я йому описав ситуацію, а він мені просто «нормально кура клав» я ж запитав, чи можу розраховувати на пз, оператор просто прочитав і випав на мороз…
Отже, друзі, нажаль не можу вам порекомендувати даний шоп, бо кура в них якийсь самогубець, а оперу просто начхати на своїх клієнтів, усім піс ❤️
 

sesh4.20

Well-Known Member
Регистрация
30 Окт 2021
Сообщения
239
Репутация
50
Реакции
493
Баллы
532
Вещества
Only weed
Сверху Снизу