☢ Прайс-Ассортимент ☢ КОНТАКТЫ ☢ КЛАДЫ В 25 ГОРОДАХ!!! ☢

DharmaRC

♛ ELITE SHOP ♛
Shop Manager ™
Мес†ный
Депозит 200$
Регистрация
10 Янв 2019
Сообщения
45
Репутация
92
Реакции
205
Баллы
432
431ee7c611c9de8b814c6.jpg
КОНТАКТЫ:
➡️САЙТЫ 24/7: DH420.BIZ , DH420.CC , DH420.ME
➡️ОПЕРАТОР И ГРУППА ТГ ЗДЕСЬ: >>>ССЫЛКА<<<

Support на форуме: DharmaRC-Support
 
Последнее редактирование:

OKLA

New Member
Регистрация
13 Авг 2022
Сообщения
3
Репутация
0
Реакции
1
Баллы
222
КУРИТЕ НАТУР ПРОДУКТСПАЙСЫ МИКСЫ ХЕРОВОЕ ДЕЛО А ВОТ НАТУР ДАЖЕ ЗЕЛЕНСКИЙ БОРИТСЯ ЗА ЛЕГАЛИЗ
 

Kroljatina

Объективный
Мес†ный
Регистрация
4 Июн 2018
Сообщения
1.214
Репутация
279
Реакции
1.990
Баллы
2.532
Вещества
Каннабы.
ДАЖЕ ЗЕЛЕНСКИЙ
А что значит "ДАЖЕ ЗЕЛЕНСКИЙ"? великий могучий ,отец народа??? 😁 Человек слово?😂. Вот как раз и должно напрягать то-за что топит этот хитрый еврей ,ставленник пиндосов ...
 

Angry Customer

New Member
Регистрация
12 Окт 2023
Сообщения
1
Репутация
0
Реакции
2
Баллы
11
*ДУЖЕ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ МАГАЗ*

Замовляв доставку по пошті, і це найгірший стесл, який можна уявити, товар просто зіпсований


Отже, що ж це за стелс такий - одна банка з порошком для миття раковин, яку просто завернули в цалафан, а лише !!один нежорсткий пластиковий!! зіплок закинутий всередину
Вміст звісно смердить, на що було б по-барабану, якби єдини зіплок за 5 днів дороги у доставці не пошкодився, та порошок тепер у самому зіплоці разом з шмаллю


Прям під час розпакування, звісно супер-злий я пишу їм свої враження від "розпаковки цього шедевра", та звісно вимагаю поверенення грошей, а я у відповідь запишу там з листочком умовним відос, як я цю шмаль змиваю у туалет (пропонував це, щоб якраз не було вигляду що просто хочу збити бабло)

На що отримую відповідь "упаковщик сказав все нормально, це ти сам порвав при розпаковці"

Тож якщо хочете у доставку шмаль разом з хімкою для миття якоюсь - ну тоді ви по адресі
Потім ще почуєте стандартну відмовку від адміністратора "нікто не жаловался, у всех всьо харашо було раніше", та "ти не налаштований на діалог, бан" (під діалогом це я так розумію я їм маю деферамби за таку доставку співати)


Так шо, нешановні Dharma
Всього поганого
 
Регистрация
22 Фев 2020
Сообщения
474
Репутация
90
Реакции
633
Баллы
532
*ДУЖЕ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ МАГАЗ*

Замовляв доставку по пошті, і це найгірший стесл, який можна уявити, товар просто зіпсований


Отже, що ж це за стелс такий - одна банка з порошком для миття раковин, яку просто завернули в цалафан, а лише !!один нежорсткий пластиковий!! зіплок закинутий всередину
Вміст звісно смердить, на що було б по-барабану, якби єдини зіплок за 5 днів дороги у доставці не пошкодився, та порошок тепер у самому зіплоці разом з шмаллю


Прям під час розпакування, звісно супер-злий я пишу їм свої враження від "розпаковки цього шедевра", та звісно вимагаю поверенення грошей, а я у відповідь запишу там з листочком умовним відос, як я цю шмаль змиваю у туалет (пропонував це, щоб якраз не було вигляду що просто хочу збити бабло)

На що отримую відповідь "упаковщик сказав все нормально, це ти сам порвав при розпаковці"

Тож якщо хочете у доставку шмаль разом з хімкою для миття якоюсь - ну тоді ви по адресі
Потім ще почуєте стандартну відмовку від адміністратора "нікто не жаловался, у всех всьо харашо було раніше", та "ти не налаштований на діалог, бан" (під діалогом це я так розумію я їм маю деферамби за таку доставку співати)


Так шо, нешановні Dharma
Всього поганого
Вітаю!
Можу вас запевнити що пакування було якісним. Ми працюємо не один рік і добре знаєм свою роботу. Також від постійних кліентів які роблять замовлення через пошту немає таких скарг. На жаль ви самі пошкодили пакування, інакше товар зіпсуватися не міг.
 

Legenda

В миллиметре от огня плавятся Трихомы
Чайка ♿
Регистрация
7 Дек 2023
Сообщения
4.486
Репутация
181
Реакции
4.165
Баллы
2.532
Вещества
Weed,Meph,Mushrooms
Ребята, когда Николаев откроете?(((
Ждём-с ваших ШШ))
 

kurilkis

Well-Known Member
Регистрация
18 Дек 2022
Сообщения
54
Репутация
4
Реакции
51
Баллы
282
Регистрация
22 Фев 2020
Сообщения
474
Репутация
90
Реакции
633
Баллы
532

Tohalux

Death is behind me! but not today...
Регистрация
21 Ноя 2023
Сообщения
4.988
Репутация
148
Реакции
4.399
Баллы
2.532
Вещества
Амф, "мет-амф",D-met,псилоцыбин, шишки(изредка)
Сверху Снизу