Шишки від raytop

Alarm

Дикун родом з Шамбали
Регистрация
8 Сен 2020
Сообщения
531
Репутация
139
Реакции
492
Баллы
532
Raytop - https://bigbro.cc/threads/22815/

Отримання проби пройшло дуже швидко, без будь-якої запари. Списались з продавцем спочатку на форумі, далі в телеграмі, де я одразу отримав координати. Магазин зарекомендував себе від самого початку дуже добре, адже був великий вибір районів, тому далеко йти не довелось. Буквально в 1км від дому отримав 2г шишок.

Місце надійне і зручне, одразу забрав своє. Їдиним мінусом була упаковка, тобто її відсутність. Шишки знаходились просто в зіплоці. Проте, заважаючи на морозну погоду, нічого з ними не сталось.

Проба дійсно щедра, адже вага її склала навіть 2.33г. Сорт досі залишається невідомим для мене.

IMG_20240115_193959_968.jpg
Шишки одразу видно пролічені. Пахнуть сухофруктами, мають виражений запах. Без зерняток.

Подрібнюються дуже легко, крихкі. Куряться легко, дим ніжний, проте смак не яскраво виражений. На вдосі заходять легко, на видосі дим тяжчкий, пробиває на кашель.
Накурюють добре з 1-2 хапок. Шишки можна охарактеризувати, як гібридні за їхньою дією.
Єффект сильний, немає до чого прикопатись, товар дійсно якісний.

Як висновок, продавець від самого початку зарекомендував себе добре. Одразу видав пробу, реально дуже швидко. Сподобалось те, що знайшовся клад прям біля мене та звісно вага проби 2.33г, що була щедрою. Шишки, як продавець і заявляв, були якісними. Мали яскраво виражений гібридний ефект, накурювали з однієї, чи двох хапок. Накурювали якісно і надовго. Важко сказати скільки тривала дія, але не менше двох годин точно.
Варто зазначити, що мій толер не самий високий, курю вміру, приблизно тричі на тиждень.
Товар та робота магазину сподобались, буду чекати відкриття та надіятись на вигідну ціну.

Шишки твердо оцінюю на 9/10!
 

Кing

from space
Мес†ный
Регистрация
25 Май 2018
Сообщения
49.886
Репутация
2.629
Реакции
39.654
Баллы
2.532
Вещества
BlessYoTrap’s weed
Отличный репортаж, без лишней воды)
 
Сверху Снизу