Тріп - репорт на ШИШКИ OG KUSH від RAYTOP 🌿💨

ШИШКОДАВ

Вбивати заради Перемоги
Регистрация
21 Фев 2023
Сообщения
648
Репутация
66
Реакции
725
Баллы
532
Вещества
ШШ
Магазин RAYTOP


Шишка сорт OG KUSH,вага проби 2+г Органолептика:добре пролічена,масляниста ,без насіння і лишнього мусора

Тестер : М 30 + Толерантність - висока💨

Зайшовши на форум побачив,що на площадку зайшов новий продавець який обіцяє гарні проби по 2г ШШ,Залишивши свою кандедатуру,оператор схвалив її і вже на наступний день у мене були координати на руках.


Місце клада: Непрохідний тупік в якому не так часто бувають люди,сам клад був чітко розташований по координатах,і зйом зайняв не більше хвилини часу,за ,що великий респект курі)

Так як зняв клад я ввечері,прийняв рішення покурити вже на наступний день,щоб більш обєктивно оцінити його дію.

🗣️🗣️🗣️🗣️🗣️🗣️


00:00🕛

Витянув трубку,і закинув у неї приблизно 200мг перебитої в гріндері шишки,Що одразу починаєш відчувати ,ще не запаливши зажигалку,так це хороший хвойно фруктовий запах який шириться на всю кімнату 🫠Як тільки я зробив декілька затяжок,то зрозумів,що трава сильна🧲Ефекти гібридної шишки не заставили себе очікувати .І вже через хвилин 5 прийшла легка розгубленість,яка плавно переросла в ейфорію і сативний хай

01:00 Весь цей час я гуляв,заходив в різні магазини шукав собі деякий одяг,і не замітив як проходив час,тупо погрузка в процес🤣

02:00 Ефекти згасають,тепер вже точно не хочеться нічого робити,просто розумію ,що треба пошвидше добратись додому,поїсти і подивитись якийсь 🎥


P.S

Якщо підвести підсумки,то можу сказати ,що шишка дійсно гібридна і ти відчуваєш ефект сативи який змінюється індичим приходом,але одночасно ефекти міцні,тому за саму шишку твердо 9 із 10😎

Окремо хочу відзначити сервіс,ввічливий персонал ,швидка комунікація,взагальному оціню магазин на 10 із 10🎇

Фото добавлю в коментарях,або закину ссилками,так як пише що фотографії завеликі



RAYTOP для мене ТОР💨💨💨
 

LeL Pablo

🤠
♛ ELITE SHOP ♛
Shop Manager ™
Депозит 200$
Регистрация
26 Мар 2023
Сообщения
3.695
Репутация
89
Реакции
2.288
Баллы
2.532

Azbuka

Если указано, то этот текст заменит звание
Мес†ный
Регистрация
20 Апр 2020
Сообщения
1.726
Репутация
259
Реакции
1.990
Баллы
2.532
Достойный звания Исследователя???
Lt. ALDO RAINE оцени репортаж
Он настаивает на ленту Исса))
куда ?
никому не интересно читать трипы размером с анекдот )

не особо важно какого размера при этом будет шрифт )
 

LeL Pablo

🤠
♛ ELITE SHOP ♛
Shop Manager ™
Депозит 200$
Регистрация
26 Мар 2023
Сообщения
3.695
Репутация
89
Реакции
2.288
Баллы
2.532
куда ?
никому не интересно читать трипы размером с анекдот )

не особо важно какого размера при этом будет шрифт )
Спасибо за оценку
Надеюсь ТС поймет это
 

Lt. ALDO RAINE

Команда форума
Модератор
Мес†ный
Регистрация
15 Мар 2020
Сообщения
10.601
Репутация
1.041
Реакции
17.914
Баллы
2.532

Azbuka

Если указано, то этот текст заменит звание
Мес†ный
Регистрация
20 Апр 2020
Сообщения
1.726
Репутация
259
Реакции
1.990
Баллы
2.532

Кing

from space
Мес†ный
Регистрация
25 Май 2018
Сообщения
49.855
Репутация
2.627
Реакции
39.625
Баллы
2.532
Вещества
BlessYoTrap’s weed
Сверху Снизу