Відгук на шишку від ShrekShop «GAGARIN 32tgk»

Регистрация
10 Дек 2023
Сообщения
1.083
Репутация
65
Реакции
756
Баллы
1.532
Усім салют , учора значить зняв кладушку від Шрека нового сорту прям з болота )) .

Ітак сам я : персонаж гри мафія 2.
Толлер : сильний , я гарно прокурен до дубасу.

Речовина : шиш 1г ( по факту 1.3 вийшло на вагах ) Сорт гагарін.
Спосіб куріння : мокрий апарат народний , в перший день як зняв клад учора покурив з кентом 0.6 та на сьогодні залишив тому що учора курив один чи два рази.



Но що , поїхали прийшов я з роботи, залітав до кореша перекрутили попередньо затабачив пів цигарки , Blabla ласкаво просимо за стіл до булика ).


14:00 - 14:05 : Роблю перший напас опускаю , учора коли не перший раз курив на кашель не било легко було а , зараз покашляти прийшлося . Роблю і кенту банку , і про щось свое почали балакати одразу після колпачку.

14:05 - 14:12 : Я стою кент сидить ляля тополя , так він каже давай насипай там , а я взагалі запіздився вибачаюсь що і забув що по другому дати потрібно , роздуплившись зрозумів що навалило прикольно потрохи розвалює , забувся аж , але потрібно давати другого сто відсотків.

14:15 - 14:50 : Роблю по другому напасу нам , другий зайшов легше на горло але всеодно був плотнючий я маленьки напаси сам не дуже люблю але якщо бідний день був би робив меньші ) тут аж з легень відхаркувальний рефлекс пройшов. Ось тут так зрозуміло після 2 банки що не підвалило а навалило що не десь там а ось вже все вбитий , ну а що сидимо далі слухаємо музику покурили ще папірки , і я вже збирався до дому їхати від кента.

15:00 - 16:33 : Дали ще останню банку на двох ну таку там на два ділити не ма що а один на двох уже щось , я такий киваю усе друже я додому він супроводив мене на зупинку і я був у себе все десь в 15:20 , зараз пишу тріп цей лежу все 16:35 але «15:00-16:33» я в 33 хвилини писав , пограв ще у компа зависів , цукерок до яких не торкаюсь взагалі злопав вже пʼять , тому так мені гарно все хоча не сильно валить але стан спьяніння ну попуски по іншому все ще присутній , легенький розслабон та бажання щось приготувати прям як допишу відгук дуже розриває мене ха-ха .


Підсумки за моєю думкою :

Клад , був у гарному місці та знявся в один дотик , був запакований у великий зіп та щільно обмотаний ізо схований у схованці.

Шишка , на вид гарна пушиста не дуже спресована це рідкість зараз чомусь , на запах ну так Хз я не зрозумів ну шишечкой пахло але слабувато я аж доки не покурив думав який запах такий накур але ні , навалило добре що тоді коли курив , що зараз у перший раз за день ще краще ніж учора 8/10 ставлю цій шишці із усього що смакував . Ще раз вельможне дякую пан Шрек


 

Вложения

  • IMG_1028.jpeg
    IMG_1028.jpeg
    118,4 KB · Просмотры: 16
  • IMG_1029.jpeg
    IMG_1029.jpeg
    166 KB · Просмотры: 16
  • IMG_1030.jpeg
    IMG_1030.jpeg
    98,4 KB · Просмотры: 16

Кing

from space
Мес†ный
Регистрация
25 Май 2018
Сообщения
49.874
Репутация
2.633
Реакции
39.623
Баллы
2.532
Вещества
BlessYoTrap’s weed
Отличный репортаж!
 

Кing

from space
Мес†ный
Регистрация
25 Май 2018
Сообщения
49.874
Репутация
2.633
Реакции
39.623
Баллы
2.532
Вещества
BlessYoTrap’s weed
Толковая шишка, сразу видно и без слов
 

Костяной

Пока вы на стреме, а меня спасает паранойя
Исследователь натуры
Мес†ный
Регистрация
30 Ноя 2019
Сообщения
5.282
Репутация
233
Реакции
4.315
Баллы
2.532
Вещества
Тгк, шишечка
Сверху Снизу