Статистика захворювання на Віл у квітні

Help24

Active Member
Регистрация
18 Авг 2022
Сообщения
43
Репутация
32
Реакции
133
Баллы
382
image_6483441.JPG Статистика захворювання на ВІЛ у квітні 📈

За минулий місяць в Україні офіційно зареєстровано 878 нових випадків #ВІЛ-інфекції, у 223 пацієнтів діагностовано СНІД, а 99 людей померли від СНІДу.

Шляхи інфікування ВІЛ в Україні у квітні 2023 року:
▪️ статевим шляхом — 630; (з них гомосексуальним — 18; гетеросексуальним —612)
▪ парентеральний (уведення наркотичних речовин ін`єкційним шляхом) — 246;
▪ діти, народженні ВІЛ-позитивними жінками — 2

Пам’ятайте про свій захист ❤️Ви не образите свого партнера, якщо відмовитеся займатися сексом без контрацепції.

📦Нагадуємо, що для усіх, хто ризикує під час сексу або вживання наркотиків — ми пропонуємо замовити безкоштовний HelpBox.

💡Якщо Вам потрібна безкоштовна онлайн консультація лікаря, психолога чи юриста — звертайтесь на сайт

На ресурсі Help 24 кваліфіковані лікарі надають безоплатні консультації особам, які належать до груп ризику з питань інфекційних захворювань (ВІЛ, гепатити, ІПСШ тощо).

Ми турбуємось про ваше здоров'я!
__________________________
#Help24 - це незалежний портал для вибору лікувальних закладів та лікарів. Сайт розроблявся "Альянсом громадського здоров'я", як ресурс корисної інформації з питань інфекційних захворювань (ВІЛ, гепатити, ІПСШ тощо).
 

Кот ВездеСущий

Молодость и опыт
Исследователь натуры
Исследователь Эйфории
Мес†ный
Зам зама
Регистрация
1 Сен 2018
Сообщения
22.947
Репутация
4.678
Реакции
32.976
Баллы
2.532
Вещества
шишкси со льдом
ап
 

Праведник

Memento mori- помни о смерти
Регистрация
1 Авг 2022
Сообщения
5.458
Репутация
266
Реакции
5.350
Баллы
2.532
Вещества
Меф, Амф, Meth, Экстази , ДМА.
Ап
 

Кing

from space
Мес†ный
Регистрация
25 Май 2018
Сообщения
49.847
Репутация
2.627
Реакции
39.612
Баллы
2.532
Вещества
BlessYoTrap’s weed
Посмотреть вложение 94997 Статистика захворювання на ВІЛ у квітні 📈

За минулий місяць в Україні офіційно зареєстровано 878 нових випадків #ВІЛ-інфекції, у 223 пацієнтів діагностовано СНІД, а 99 людей померли від СНІДу.

Шляхи інфікування ВІЛ в Україні у квітні 2023 року:
▪️ статевим шляхом — 630; (з них гомосексуальним — 18; гетеросексуальним —612)
▪ парентеральний (уведення наркотичних речовин ін`єкційним шляхом) — 246;
▪ діти, народженні ВІЛ-позитивними жінками — 2

Пам’ятайте про свій захист ❤️Ви не образите свого партнера, якщо відмовитеся займатися сексом без контрацепції.

📦Нагадуємо, що для усіх, хто ризикує під час сексу або вживання наркотиків — ми пропонуємо замовити безкоштовний HelpBox.

💡Якщо Вам потрібна безкоштовна онлайн консультація лікаря, психолога чи юриста — звертайтесь на сайт

На ресурсі Help 24 кваліфіковані лікарі надають безоплатні консультації особам, які належать до груп ризику з питань інфекційних захворювань (ВІЛ, гепатити, ІПСШ тощо).

Ми турбуємось про ваше здоров'я!
__________________________
#Help24 - це незалежний портал для вибору лікувальних закладів та лікарів. Сайт розроблявся "Альянсом громадського здоров'я", як ресурс корисної інформації з питань інфекційних захворювань (ВІЛ, гепатити, ІПСШ тощо).
Спасибо за информацию!
 
Сверху Снизу