😹 ЖартІвки, 🤔думки,📓 ессе та вірші

Vampir

GRAF
Мес†ный
FLOOD
«философ»
Регистрация
23 Апр 2017
Сообщения
12.103
Репутация
2.260
Реакции
13.726
Баллы
2.532

ganjapot

Banned
Регистрация
3 Янв 2023
Сообщения
236
Репутация
42
Реакции
271
Баллы
532
досить кумедно, що за "особо опасну" травку, яку в тебе можуть знайти в домівці тобі можуть вставити таке ж покарання як і людині яка забрала життя у іншої.🚬
 

ganjapot

Banned
Регистрация
3 Янв 2023
Сообщения
236
Репутация
42
Реакции
271
Баллы
532
Цікаво, що слово "марихуана" не визиває у людей стільки шоку, як слово "водка"
 

Vampir

GRAF
Мес†ный
FLOOD
«философ»
Регистрация
23 Апр 2017
Сообщения
12.103
Репутация
2.260
Реакции
13.726
Баллы
2.532
Сообщения выше похожи на анекдоты в чеках из буфета, Харьковские поймут)
 

karamba

PSYCHED WEED🦎
Перегретый
Регистрация
21 Дек 2021
Сообщения
5.859
Репутация
697
Реакции
7.852
Баллы
2.532
Вещества
ТГК.Стимуляторы.Эйфоретика

ganjapot

Banned
Регистрация
3 Янв 2023
Сообщения
236
Репутация
42
Реакции
271
Баллы
532
Навіть доволі смішно, що у той час коли ті люди, які створювали закон про наркообіг, вірогідніше за все самі використовували хочаб один з них, але не мали інтересу у стабільному урегулюванні його використання.
 

karamba

PSYCHED WEED🦎
Перегретый
Регистрация
21 Дек 2021
Сообщения
5.859
Репутация
697
Реакции
7.852
Баллы
2.532
Вещества
ТГК.Стимуляторы.Эйфоретика
Навіть доволі смішно, що у той час коли ті люди, які створювали закон про наркообіг, вірогідніше за все самі використовували хочаб один з них, але не мали інтересу у стабільному урегулюванні його використання.
Интереный парадокс.
 

Кing

from space
Мес†ный
Регистрация
25 Май 2018
Сообщения
49.863
Репутация
2.629
Реакции
39.624
Баллы
2.532
Вещества
BlessYoTrap’s weed
досить кумедно, що за "особо опасну" травку, яку в тебе можуть знайти в домівці тобі можуть вставити таке ж покарання як і людині яка забрала життя у іншої.🚬
Это печально
 

Tr1cky777

Мес†ный
Чайка ♿
Регистрация
24 Мар 2019
Сообщения
3.712
Репутация
322
Реакции
4.597
Баллы
2.532
Вещества
СК.ШШ

U͓̽U͓̽T͓̽

🥦
пробы не давать
Мес†ный
Я не отписываю трип-репорты
Регистрация
8 Ноя 2019
Сообщения
6.699
Репутация
936
Реакции
8.845
Баллы
1.261
Вещества
Жиры, Белки, Углеводы

ganjapot

Banned
Регистрация
3 Янв 2023
Сообщения
236
Репутация
42
Реакции
271
Баллы
532
Наркозажність і як вона утворюється

Спочатку спитаємо себе що таке залежність. Вчені та інші спеціалісти стверджують, що залежність буває 2 видів, одна є фізичною, а інша психологічною. На мою думку вони не є стільки різними скільки об’єднаними у загальному сенсі. Психічна складова є похідною від фізичного стану суб’єкту і його вчинків та навпаки. Однак слід розуміти, що усі ми являємось фізичними організмами і всі дії які ми виконуємо безумовно є наслідком фізичних процесів життєдіяльності. Сфокусуємося на самому факті отримання поганої звички.

Основні причини залежності

Спитаємо себе навіщо нам зовсім використовувати наркотики та яку роль вони іграють в нашому житті.
Роблячі аналіз на собі я помітив, що можуть бути 5 видів причин за якими ми приймаємо ці речовини і як в фіналі їх вживання становиться для нас невід’ємною частиною життя:


1. Ескапізм та самолікування

Ескапізм витікає з того що суб'єкт, який неспроможній впоратись зі своїми особистими проблемами різного характеру, замикається у вживанні речовин аби не розбиратись із ними. Страх та невпевненність людини заводять її у ПАР(пар -психоактивні речовини)-капкан за такою логікою: "якщо мені добре з цим і воно дає мені відволіктись від теперішніх проблем я все роблю правильно", і таким чином організм підстраюється під такий образ сприйняття чим підсажує себе на ту речовину.

Теж саме відбувається під час "самолікування". Дуже часто помічав висловлювання "У мене "додайте назву недуга", так що "додайте назву пав" допомогає залишатись на плаву", але якщо дійсно приділити увагу самоаналізу можна доволі бистро помітити, що такий тип мислення легший аніж розбиратися з існуючою проблемою, що приводить нас знову до ескапізму.


2. За компанію

Оскільки наш природний інстинкт соціолізування у суспільстві провявив себе добре і заслужив право на існування він також може і ненавмисно нанести нам шкоду. Всі ми пам'ятаємо дні в школі коли за компанію радіючи йшли за гаражі покурити, з логічної точки зору це виникло з давніх давен по причинам: "ти сумний, це робить мені весело, я даю тобі це аби нам обом було весело". Але так же і швидко це закріпляться у нашій підсвідомості як панацея від самотньості або інших причин. Щось схоже можна було наблюдати під час Опіумної війни 20 сторіччя, коли використання настільки шкідливої речовини практикувалось у компаніях друзів або сімей.


3. Експеремент

Це відноситья до маркетингової частини, бо бажання спробувати з'являється тільки із-за багаторазового контакту з нагадуючим про своє існування речовиною. Враховуючи особистість підсвідомості людей ми самі створюємо для себе відтворенний чутками та нашими домислами інтерес, який ми з величезною силою бажання хочемо спробувати. Але без необхідного підходу зі сторони самоусвідомленності та малого прийняття участі в житті суспільства людина швидко переходить на безобмежне використання.

4. Відпочинок

Для людей багато працюючих наркотики є одним із видів наздогнати увесь пропущений час, який було потрачено на розвиток справи якою вони займаються. Сюди входять бізнесмени, спортсмени, люди працюючі на 2 роботах і в цілому персони у яких є дизбаланс в «зусилля/винагорода». І тут витікає логічна ділема. Чи варта така робота вашого часу, якщо вашого ж часу недостачає на соціальний контакт й інші життєві потреби?

5. Цільове використання

Основний контингент, як воно не було комічно, є спортсмени, які користають амфітаміни та інші прискорювачі щоб покращити їх перформанс.

На мою думку цей «метод» більш раціональний за "самолікування", але з іншої сторони, якщо наш організм каже нам, що йому не подобаються існуючі умови і він хоче відволіктись не краще було б дати йому перерву та час на відновлення натуральним способом і потім з новими силами приступати до необхідним нам справ? Я вважаю на це питання кожний має відповісти собі сам.

Ознайомившись із цими п'ятьма пунктами можна доволі швидко зробити висновок. Оскільки з психологічної точки зору ми намагаємося повторити той приємний досвід, який ми отримали раніше, наш організм всілякими потребами готовий отримувати нову дозу.

В наступній частині ми поговоримо про те чому НЕ МОЖНА НЕ ПІДСІСТИ, тому підписуйтесь та слідкуйте за іншими постами автора 😊
 

ganjapot

Banned
Регистрация
3 Янв 2023
Сообщения
236
Репутация
42
Реакции
271
Баллы
532
Весняний ранок

Весна прийшла як роздягнена дівка у мою кімнату
Яскраво, повільно та вільно!
Сонце у горі таке ласкаве і приємне
Що підвіконня в мене акі душ із радощів таємних
Однак пташки на вулиці безглузді
О 6 ранку зазивати свою дівку?? Та ви ЇБАНУТІ!!!
Але мінуси є і взимку і влітку
Тож життю дамо більше позитиву!
 

ganjapot

Banned
Регистрация
3 Янв 2023
Сообщения
236
Репутация
42
Реакции
271
Баллы
532
Було б кумедно, якщо б люди в Братіславі кликали один-одного фразою "хей, бро")
 
Сверху Снизу