Трип-репорт:шишки critical kush от ganjapot

4ybaka

Reggae,Sunshine,God Jah!
Мес†ный
Регистрация
28 Ноя 2019
Сообщения
1.732
Репутация
305
Реакции
2.800
Баллы
2.532
Вещества
mj
На початку року магазин Ganjapot оголосив роздачу шишок critical cush 25% THC 100% indica.
для проходження перевірки.
Шишки роздавали поштою,або кладами у Дніпрі.
Після того як kru відписав у темі про рівне отримання посилки та добру якість товару,я вирішив також спробувати записатися на пробу,і мою заявку швидко підтвердили.
Я надав данні нової пошти і став очікувати посилку.Спочатку отримав ттн,наступного дня посилка виїхала до мене.
Вранці наступного дня я побачив сповіщення про прибуття посилки у кінцевий поштовий пункт.Ввечері вже отримав посилку.
Стелс у посилці є,але виглядає трохи дивним.Усередині стелсу знаходиться клад загорнутий у шар фольги.Всередині фольги згорток з ізоленти,тільки відкриваючи яку,з пакета одразу пробивається сильний запах міцної коноплі.
Шишка дуже добре просушена ,має добрий рівень сухості.У гриндері кришится легко,повністю перебилась за один оберт.
Подрібнивши шишки сфотографував їх,та відразу почав забивати у напас.починаю курити шишку.Через добрий рівень сухості конопля добре горить,плотно засипаний напас об'ємом 0.2 грами згорає за один раз.Має приємний та дуже м'який смак диму.Заходить досить легко,виходить також без кашлю.


IMG_20230127_020220_833.jpg
Фото: упаковка кладу
IMG_20230127_020220_918.jpg
Фото: упаковка кладу 2
IMG_20230127_020220_670.jpg
Фото: шишка у пакеті
IMG_20230127_020221_312.jpg
Фото:шишки
IMG_20230127_020220_680.jpg
Фото: загальна кількість шишок у масштабі
IMG_20230127_020221_148.jpg
Фото: подрібнені шишки

00:00 опускаю перший водний,оскільки шишки мають бути міцними вирішив почати з одного напасу.Курится добре,на кашель не пробиває.

00:01 відразу після банки запалюю цигарку,починаю відчувати перші єффекти з шишок.Після хапки дим сигарети важко відчувається у горлі

00:05 покурив,шишка починає стрімко змінювати відчуття навколишнього простору

00:10 з'являються сильна розслабленість та сонливість,шишка сильно сушить.відразу з'являється бажання полежати на розслабитись слухаючи музику

00:20 шишка добре працює,слухаю музику та переглядаю форум.Дуже давно не зустрічав таких шишок як ця,коли після банки дуже хочеться з чого небудь сміятися

00:40 все ще відчуваю розслаблення та кайф від напасу,дивлюсь відео в інтернеті,відпочиваю

01:00 єффект вже не дуже сильний,але в голові все ще відчувається.Знову покурив сигарету,єффект знову став дещо сильніший

01:30 єффект майже повністю завершились після чого дуже смачно поїв.

Загалом мені дуже сподобалась ця шишка
Ось мої оцінки:

Оператор: 10/10 постійно відповідає у своїй темі форуму,щедро роздає проби

Стелс: 8/10 не зовсім поганий,але й не дуже продуманий

Шишка: 9/10 сподобався ефект та м'якість смаку й аромату.Викликає сильну сонливість й розслаблення тому як на мене підходить не усім та не для кожного разу,оскільки як на мене курити такі шишки вранці може бути трохи складнувато.Загалом рівень якості продукту знаходиться на високому рівні

Дякую магазину за виділену шишку для тестів,а також усім читачам за увагу!
 
Последнее редактирование:

Dr()n4_20

Мес†ный
Регистрация
6 Авг 2018
Сообщения
506
Репутация
84
Реакции
773
Баллы
532
Отличный трип, всё по делу, завтра тоже писать буду
 

ganjapot

Banned
Регистрация
3 Янв 2023
Сообщения
236
Репутация
42
Реакции
271
Баллы
532
На початку року магазин ganjapot оголосив роздачу шишок critical cush 25% THC 100% indica.
для проходження перевірки.
Шишки роздавали поштою,або кладами у Дніпрі.
Після того як kru відписав у темі про рівне отримання посилки та добру якість товару,я вирішив також спробувати записатися на пробу,і мою заявку швидко підтвердили.
Я надав данні нової пошти і став очікувати посилку.Спочатку отримав ттн,наступного дня посилка виїхала до мене.
Вранці наступного дня я побачив сповіщення про прибуття посилки у кінцевий поштовий пункт.Ввечері вже отримав посилку.
Стелс у посилці є,але виглядає трохи дивним.Усередині стелсу знаходиться клад загорнутий у шар фольги.Всередині фольги згорток з ізоленти,тільки відкриваючи яку,з пакета одразу пробивається сильний запах міцної коноплі.
Шишка дуже добре просушена ,має добрий рівень сухості.У гриндері кришится легко,повністю перебилась за один оберт.
Подрібнивши шишки сфотографував їх,та відразу почав забивати у напас.починаю курити шишку.Через добрий рівень сухості конопля добре горить,плотно засипаний напас об'ємом 0.2 грами згорає за один раз.Має приємний та дуже м'який смак диму.Заходить досить легко,виходить також без кашлю.


Посмотреть вложение 90828
Фото: упаковка кладу
Посмотреть вложение 90827
Фото: упаковка кладу 2
Посмотреть вложение 90832
Фото: шишка у пакеті
Посмотреть вложение 90829
Фото:шишки
Посмотреть вложение 90830
Фото: загальна кількість шишок у масштабі
Посмотреть вложение 90831
Фото: подрібнені шишки

00:00 опускаю перший водний,оскільки шишки мають бути міцними вирішив почати з одного напасу.Курится добре,на кашель не пробиває.

00:01 відразу після банки запалюю цигарку,починаю відчувати перші єффекти з шишок.Після хапки дим сигарети важко відчувається у горлі

00:05 покурив,шишка починає стрімко змінювати відчуття навколишнього простору

00:10 з'являються сильна розслабленість та сонливість,шишка сильно сушить.відразу з'являється бажання полежати на розслабитись слухаючи музику

00:20 шишка добре працює,слухаю музику та переглядаю форум.Дуже давно не зустрічав таких шишок як ця,коли після банки дуже хочеться з чого небудь сміятися

00:40 все ще відчуваю розслаблення та кайф від напасу,дивлюсь відео в інтернеті,відпочиваю

01:00 єффект вже не дуже сильний,але в голові все ще відчувається.Знову покурив сигарету,єффект знову став дещо сильніший

01:30 єффект майже повністю завершились після чого дуже смачно поїв.

Загалом мені дуже сподобалась ця шишка
Ось мої оцінки:

Оператор: 10/10 постійно відповідає у своїй темі форуму,щедро роздає проби

Стелс: 8/10 не зовсім поганий,але й не дуже продуманий

Шишка: 9/10 сподобався ефект та м'якість смаку й аромату.Викликає сильну сонливість й розслаблення тому як на мене підходить не усім та не для кожного разу,оскільки як на мене курити такі шишки вранці може бути трохи складнувато.Загалом рівень якості продукту знаходиться на високому рівні

Дякую магазину за виділену шишку для тестів,а також усім читачам за увагу!
брооо, дякую, дуже гарний тріпPost 1 1199581822😍
 

kru

В поисках "ВОЛЧИЦЫ" )
Лютый Исследователь
Мес†ный
Добрый бро
Регистрация
16 Окт 2020
Сообщения
5.161
Репутация
783
Реакции
5.696
Баллы
2.532
Вещества
Опиаты,шиш,транки,мет
Найс трип бро!
 

ganjapot

Banned
Регистрация
3 Янв 2023
Сообщения
236
Репутация
42
Реакции
271
Баллы
532

kru

В поисках "ВОЛЧИЦЫ" )
Лютый Исследователь
Мес†ный
Добрый бро
Регистрация
16 Окт 2020
Сообщения
5.161
Репутация
783
Реакции
5.696
Баллы
2.532
Вещества
Опиаты,шиш,транки,мет

4ybaka

Reggae,Sunshine,God Jah!
Мес†ный
Регистрация
28 Ноя 2019
Сообщения
1.732
Репутация
305
Реакции
2.800
Баллы
2.532
Вещества
mj

4ybaka

Reggae,Sunshine,God Jah!
Мес†ный
Регистрация
28 Ноя 2019
Сообщения
1.732
Репутация
305
Реакции
2.800
Баллы
2.532
Вещества
mj

Кing

from space
Мес†ный
Регистрация
25 Май 2018
Сообщения
49.794
Репутация
2.633
Реакции
39.550
Баллы
2.532
Вещества
BlessYoTrap’s weed
Хороший трип!
 

Kroljatina

Объективный
Мес†ный
Регистрация
4 Июн 2018
Сообщения
1.214
Репутация
279
Реакции
1.992
Баллы
2.532
Вещества
Каннабы.
Хорошо расписал.
 
Сверху Снизу