Смарагди від ALLHIM

Rotsen

Ресір4ер
Регистрация
9 Фев 2020
Сообщения
262
Репутация
156
Реакции
237
Баллы
532
Вещества
"мет-амф", Амф, канабиоиды в разных видах, опиаты, прегабалин, ДМА, ешки разнообразные.
Alfa-PVP від Allhim:

Привернув мою увагу даний шоп в першу чергу жовтим префіксом, зайшов на їхню сторінку - все грамотно та інформативно розписано, жодної помилки в реченнях та словах помічено не було - люблю коли так, радує око))
Далі запис в темі про роздачу, погодження кандидатури і спілкування безпосередньо з сапортом, що теж приємно здивувало виключно ввічливим тоном та інформативними відповідям.

На вибір можна було отримати альфу одного з 3 кольорів, я обрав зелену, бо не доводилось куштувати ще.
2 дні і НП-додаток маячить про прибуття посилки в відділення, прийшовши на місце трохи був збитий з пантелику одним із методів стелсу від шопа, та згодом зацінив його за своєю оригінальністю та ефективністю.
Ще один із методів теж не заставив розчаруватись - дуже якісно та надійно продумано!
На пошту можна йти спокійно.
Розпакував я бандероль, а там все зібрано, немов на заводі:
Screenshot_2020-11-22-22-43-55-510_com.miui.gallery.jpg Screenshot_2020-11-22-23-42-49-485_com.miui.gallery.jpg Screenshot_2020-11-22-22-42-11-222_com.miui.gallery.jpg

По характеристикаи речовини можете почитати в продавця, перейшовши по верхньому посиланню, від себе добавлю, що вага проби грам і продукт майже прозорий, з ледь помітним зеленим відтінком, з притаманним запахом та в камінцях.

Тестував їх я один, бо за*бали...
Я - м/33/180/65.
Вв метод введення.

Таймінг:
Нулі: засипав приблизно 50мг в апаратуру, набрав 1.5 куба натрій хлориду, вскалатнув легенько і розчин готовий. Ввів, перші секунди і в голові стріляє, в очах мерехтить, тіло в аху*, страшно рухнутмсь

Таймінг:
Нулі: засипав в двійку +-50мг, набрав 1.5 куба натрій хлориду, калатнув без фанатизму... і розчин готовий. Прозорий зеленоно відливу.

Ввів... і почалося: в голові прострілює, в очах блимає, тіло в аху*, страшно робити різкі рухи, різні звуки та примари не заставили довго себе чекати. Прикурив сігу, закрив очі, і повністю насолодився найяскравішими митями тріпу...
15 хв від початку: політ нормальний, тримає добре, щелепи міцно зклеїлись, дтхання ускладнилось, температура підскочила.
Залип на якусь абсолютно не потрібну хрень і довго шось шукав, просто. Режим "пошуканчик" активувався.

02 - 03 години з початку: трохи відпустило, хоча б зміг відволіктись від чесно ідіотського заняття і покурити.
Тримає в загальному близько 4-5 годин і вихід при нормалізованому споживанні майже не помітний. Я зафіксував даний факт і міцно засолився...

Висновок:
Продукт 10/10 - добротні смарагди цікавого змісту з адекватним виходом

Продавець 10/10 - дуже сподобалась манера спілкування та оформлення тем. Завжди приділяю увагу граматиці, тому великий плюс за її дотримання.
Стелс 12/10 - кілька балів зверху за інновації та абсолютне дотримання безпеки при роботі відправками.

От і все: ALLHIM справив гарні враження в усіх критеріях вимог до продукту та сервісу. Спасибі, що так))

P.S. З задоволенням протестю ще 2 кольори Вашого виробництва і складу порівняльну характеристику, бо вони дуже апетитні на вигляд і хочеться дізнатися котра виявиться найкращою))
 
Сверху Снизу