Репортаж по продукту альфа-пвп від "PIRAT SALIM"

Rotsen

Ресір4ер
Регистрация
9 Фев 2020
Сообщения
262
Репутация
156
Реакции
237
Баллы
532
Вещества
"мет-амф", Амф, канабиоиды в разных видах, опиаты, прегабалин, ДМА, ешки разнообразные.
Тріп-репорт на сольку від Пірата.

Магазин - "Pirat Salim"

Прокричав Пірат "полундра - роздам 50 проб", так що весь форум Великого Брата почув. І збіглися всі бажаючі, почали писатись на пробу, і писатись, і писатись і досі пишуться. Ну я не виняток - свою кандидатуру для отримання тестової продукції залишив одним із перших. Проте список набирався довго, тому свою пробу я отримав приблизно через місяць після запису. Грандірзно-великому списку тестерів - грандіозно-довго заповнюватись. Ну то такоє... Все нормально))


Дочекавшись посилку, пішов у відділення, вказане мною у координатах, без проблем забрав свій пакунок і вийшов звідти.
Стелс хороший, якісний, без лишніх запалів і заморочок. Мені подобається!

Продукт - альфа 1,0г
Характеристики - добре просушена речовина у вигляді кристалів та подріблених кристалів білого кольору. Запах не різкий. Смак гіркий, кислотний.
Толлер - не високий, альфа 2 тижні тому.
Кростоллер - меф, ДМА, шш

IMG_20200817_171251.jpg IMG_20200817_171336.jpg

Тестер:
М/180см/70кг/33рочки

Таймінг:

00:00 - 00:15 - діставши пакетик зі стелсу, забіг в ашанівську вбиральню, закрився в кабінці і приступив до тесту. Спосіб вживання вибрано вв, бо так 5а мою думку можна найкраще оцінити всі ефекти і час їх дії. Та й бо так мені хочеться.
Надібрав приблизно 1/10 від загальної ваги, розвів в воді, зробив ін'єкцію... І понелось - за кілька секунд я похвалив себе, що не жаднічав і не насипав більше. Зі всіх сторін голоси, привиди з під плитки в підлозі, в стінах, при чому якісь ніфіга не дружелюбні. Прихід яскравий і чіткий. Температура піднялась, зіниці зробили очі тупо чорного кольору, не було видно райдужки зовсім.
00:15 - 01:00 - перша хвиля пройшла, я трохи прийшов в себе і виявив, що в сусідній кабінці колєги по наркоманії ху*рять мед. Налагодив контакт, обмінявся частиною продукції. Вот вам і туалет в ашані...)))
Вийшов звідти і з перемінним відчуттям параної і чітким відчуттям ейфорії відпрпвився додому.
01:00 - 02:00 - енергії багато, бажання чимось зайняти себе.
Попрацював годинку на подвір'ї і вирішив догнатись.
Ну і наша пісня гарна-нова, починаєм її знову...))
Про вихід не скажу - бо не дочекався його.

Висновки:
Продавець 10/10 - зібраний, відповідальний, все тримає під контролем, всім відповідає, список тестерів обновлює вчасно.
Стелс 10/10 - заховано добре, без лишніх заморочок і надійно.
Продукт 10/10 - якісна, не бадяжена альфа, міцна і взагалі - така як має бути.


Дякую за тестовий взірець Пірату, мені сподобалось.

Добра всім!)))



 
Сверху Снизу