Аналог ТГК 83% (ЖИЖА) від LIKE

Регистрация
10 Дек 2023
Сообщения
1.091
Репутация
65
Реакции
768
Баллы
1.532
Доброго ранку усім друзі​


Хочу розповісти свої враження

1) Тестер : зріст 1.8 , вага 80 ,
2) Толерантність : до жижі 0 ну пробував пару разів але не то зовсім , кросс толер кожен день шиш і перед парінням все одно курив по 2 банки зранку .
3) Речовина : рідка суміш зеленого кольору , пахне смачно таким солоденьким і на вкус як льодяник який всі ми знаємо ( цукерка з євкаліптом плюсик її ще називають зелена така )



ПОЛЕТІЛИ ДОЛБИТИ

Ітак вейп в мене включаю 65 ват залив одразу ( якщо як магазин каже 5мл було ) десь 2 мл залізно залив . Роблю першу затяжку , не тримаю у собі якась чепуха подумав я і не смачно , зробив ще таких для розкурки швидких парочку. І так друга спроба десь на часах .

16:45 - Даю тяжку раз кальяну ( я так називаю плотнющу затяжку як з кальяну типу ) тут вкус же ну дуже прикольний як я описав льодяник плюсик який ще коли горло болить в аптеці можна купити цю конфету але їх ніхто не любить а тут як більше солодка але той самий вкус , запах ще кращій тому що не потрібно його пробувати на смак якось так . Даю ще другу швидко випускаю , третю , четверту , і забув ось дав 5 і тримав у собі чи ні , сколоняє до того що тримав секунди 3.


16:50 - Заходжу за Дом думаю шляпа ях завжди , АЛЕ я плюю і виявляю що я питаюсь плюнути а не можу слини немає і я в моменті розумію навалило бляха муха і не так як з мокрого ну ти це розумієш та відчуваєш .

16:55 - Дійшов до кінця дому , стояти на місці не можливо , я звичайно страшний спец по ТГК , але ти відчуваєш ну якось прє не як шишка ну сильніше ніж шишка але не як вона і є така тривожність як від міксику.

17:00 - Я дивився ще на час кожні 5 хвилин тому що піддалблювало гарно якраз хвилин через 10 може приход припустився і вийшло вона на плавний стабільний ефект , легка тривожність не пропадала але я просто забив легенько на неї і старався чухати себе на позитивній ноті , усе ж таки покурив , але стояти на місці було неможливо я би провалитися під землю мав бажання якби зупинився.


17:30 - з момент в 17:00 ефект вийшов на плато стабільне і до цього часу трішки на спад пішов і зараз тільки мене валить як шиш гарна хороша , але також дія ефекту такого трималась ще хвилин 20 , рівно годину поперло , потім я ще 2 плотних зробив і вже накурило одразу як в 17:10 почалося плато тільки тут у другий раз одразу плато було як з мокрого а не міксик.

ДРУГИЙ ДЕНЬ


І так друзі у другий день хотів на чисту покурити но блін не вийшло дав два мокрих шиша зранку , і до вейпа тільки у вечорі дійшов поїхали , цю історію назову : не роби дві якщо кажуть робити одну .

Тут я сорі тайминг не запамʼятав тому що показалось що навалило мене хвилин на 20 десь але не як взагалі учора .

00:05 - підлив рідинки
ще , уже розумію 10000% що щоб воно навалило потрібно , А) плотну тягу зробити Б) потримати від 5 секунд ну до 10 , роблю я значить дві затяжки вже тільки 50-55 ВТ настроїв , слідкую вище сказаним інструкціям , бааааабааамм як дасть по голові я ще хотів не перекурити спеціально . Начебто ще нічого але мотор починає бігати і вибиватися як дикий , я плюю слини не має і знову тільки тоді розумію що не плавно вбиває а різко і так само відпускає різко , це був вечір вже .

00:10 - Йду до товариша його приколоти цим вейпом а в мене всі фонарні стовпи , фари , світло з домівок почало блищати у очі як яркість підвищили типу , я розумію що мене ну лупить сильніше ніж учора , я би учора ще з шиш порівняв , а тут з якимось добрим міксом порівняв би цей накур я поки дійшов до друга мовчав йшов захований у собі і у голові мислі да блін я хотів обкуритись але не так прям .

00:15 - Підходжу до товарища , мене потихеньку десь далеко попускає , і я йому на вибір мокрого насипати чи дати вейп ну він не курив днів 5 попросив вейп я кажу давай одну плотну та потримай , він зробив дві плотних , стоїмо балакаємо о том о сем буквально на очах тип міняється .

00:20 - Присів на диван сидить , сидить , я говорю все ок ? ( а я ще не розумію що не так ) він на мене як повернувся , я аж у ссався ___))))

Ахахааххах жах він БІЛИЙ як побілка ахахахах , я прям до сліз ахах він ще з такою напругою сказав як ленивець із «Зверополіса» у банку який працював каже : дааааа протяжне убило а я не вірив ахаха . Ну коротше а мене попустило і я мокрого дав , та чекав поки він дупля дасть ну на це потребувалось хвилин 10-15 , і усе він залишився а я додому потопав .


ЩОДО ВЗАГАЛІ :

1) Стелс - ну його не було по чесному , так жижа типу для вейпа , але мене приймали з такую вже бабки забирали ( вони же в складі мають не саме ТГК тому за них їбуть як за хімку)

2) Сама речовина - так моя оцінка ну топчик , я пробував 3-4 рідині ну то як для вейпу а це вже як для пацанів нормальних я би сказав не для слабеньких так точно мені сподобалось дуже ) , ще на шишку якось капну у мокрий

ЩЕ РАЗ дякую ЛАЙКУ за шанс оцінити якість товару СИЛКА НА МАГАЗИН ПРОДАВЦЯ КЛІКАБЕЛЬНА
 

Вложения

  • IMG_1390.jpeg
    IMG_1390.jpeg
    90,9 KB · Просмотры: 12
  • IMG_1389.jpeg
    IMG_1389.jpeg
    105 KB · Просмотры: 12
  • IMG_1388.jpeg
    IMG_1388.jpeg
    119,1 KB · Просмотры: 12

Kroljatina

Объективный
Мес†ный
Регистрация
4 Июн 2018
Сообщения
1.214
Репутация
279
Реакции
1.992
Баллы
2.532
Вещества
Каннабы.
Регистрация
10 Дек 2023
Сообщения
1.091
Репутация
65
Реакции
768
Баллы
1.532
Да,такая хуйня есть ,но на третий день курения это проходит :(
Привіт ні не скажу , недавно прийшов до дому дав рівно в 19:27 на протязі 3 хвилин до 19:30 думав якби мене попустило тому що в очах все помінялось усе стало маленьке як розмір екрану 800на600 це був жах а потім ще 10 хвилин крило пізда ну то я з міх мода дав , з легенької курилки гарно йде
 

Kroljatina

Объективный
Мес†ный
Регистрация
4 Июн 2018
Сообщения
1.214
Репутация
279
Реакции
1.992
Баллы
2.532
Вещества
Каннабы.
Привіт ні не скажу , недавно прийшов до дому дав рівно в 19:27 на протязі 3 хвилин до 19:30 думав якби мене попустило тому що в очах все помінялось усе стало маленьке як розмір екрану 800на600 це був жах а потім ще 10 хвилин крило пізда ну то я з міх мода дав , з легенької курилки гарно йде
Я вообще через мокрый ебашу :)
 
Регистрация
10 Дек 2023
Сообщения
1.091
Репутация
65
Реакции
768
Баллы
1.532
Я вообще через мокрый ебашу :)
Ну я поняв на шиш я також капав но суть ти значить не почуяв повну , ну що казати я писав учора бро , найди у когось на день вейп хочаб на 40 ват , і будеш ай ай ай казати
 

Kroljatina

Объективный
Мес†ный
Регистрация
4 Июн 2018
Сообщения
1.214
Репутация
279
Реакции
1.992
Баллы
2.532
Вещества
Каннабы.
Ну я поняв на шиш я також капав но суть ти значить не почуяв повну , ну що казати я писав учора бро , найди у когось на день вейп хочаб на 40 ват , і будеш ай ай ай казати
Та уже нихуя не осталось :)
Ну меня и так устроило-приловчился:один поклон и заебок.
 

Кing

from space
Мес†ный
Регистрация
25 Май 2018
Сообщения
49.886
Репутация
2.629
Реакции
39.654
Баллы
2.532
Вещества
BlessYoTrap’s weed
Отличный репортаж!
 

Кing

from space
Мес†ный
Регистрация
25 Май 2018
Сообщения
49.886
Репутация
2.629
Реакции
39.654
Баллы
2.532
Вещества
BlessYoTrap’s weed
Тут однозначно лайк+репа)
 

MinzdraW420

Бывалый
Мес†ный
Регистрация
11 Фев 2016
Сообщения
1.983
Репутация
608
Реакции
1.951
Баллы
2.532
Вещества
Шишки и Кокос
Привіт ні не скажу , недавно прийшов до дому дав рівно в 19:27 на протязі 3 хвилин до 19:30 думав якби мене попустило тому що в очах все помінялось усе стало маленьке як розмір екрану 800на600 це був жах а потім ще 10 хвилин крило пізда ну то я з міх мода дав , з легенької курилки гарно йде
Ахаххахаха
В мене схоже було) теж думав що все песда 🤣
 
Сверху Снизу