Трип репорт по шишкам «Опиум» от Raytop

MinzdraW420

Бывалый
Мес†ный
Регистрация
11 Фев 2016
Сообщения
2.086
Репутация
620
Реакции
2.037
Баллы
2.532
Вещества
Шишки и Кокос
Трип репорт по шишкам «Опиум» от магазина Raytop


Все як завжди, отримав добро на пробу та фото було в ночі вже в мене. Поїхати зразу та підняти його не було можливості, зроблена закладка розрахована ненадовго. Тому попередив шоп за це, та й поїхав аж через день бо працював. Пачка була на місці , тому я вже з добрим настроєм на самих спокійних поіхав собі додому.

За зроблений клад зразу ставлю 9/10, своі нюанси, розписувати за це немає сенсу.

IMG_4011.jpeg


Вдома переробивши всі справи все ж таки доходжу до того, щоб пізда як напалитися і просто повмирати пару годин. У зіп лоці бачимо дуже смачний зелено-помаранчевий шиш весь у трихомах та максимально готовий опинитися у колпаці. Проба дуже щедра , як я поняв там два з половиною грами і це дуже кайфово. Вже десь через хвилин пʼять після маніпуляцій з гріндером я приступаю до головного. Останній час курю тільки водний і багато, тому одразу насипаю собі десь 0,1 та випалюю, прогорає швиденько. Як на мене не дуже масляниста, але вже коли починаєш вдихати, то зразу розумієш, що зараз буде. На смак вона мені дуже багата , навіть трішки цитрус якийсь відчувається, також коли банка потужніше, то ніби бензи у рота набрав 😂

IMG_4014.jpeg

00:00 - Ось я вже стою з цигаркою на балконі і врубаю собі музику бо нарешті я вдома сам.

Поки прогорає сіжка я дивлюся у вікно і потрохи моя голова стаж інакшою, напирає вона якось хвилями. За той час поки скурив сіжку вже зʼявився настрій і я чомусь не як завжди вирішую випасти, а просто ніби заряд енергіі в голову і я вже одягнений пиздую на базарчик по лампу яка згоріла та й ще деякі речі.


00:30 - Я вже шагаю на базар і так, це гібрід , бо потрохи починає давати на ноги і взагалом все тіло стає важким. Йду собі по дорозі і якось напирає мене хвиля щастя, я кайфую просто від того, що я є і все. Я не знаю, то мене шиш навалив чи вже АД почали працювати але я йду і посміхаюсь кожній людині і бачу, що не всі задоволені цим , а мені якось похую.

00:40 - Залітаю собі на базарчик та заходжу зразу до мужичка в якого черга. Напевно все ж таки працює «инстинкт стада» і я як та сама муха опинився там. Мій «добрий ранок» о 17:00 вечора оцінили як треба , а також зрозуміли що я з ніхуйовим настроєм і непогано підсказали та порадили. Згадую, що треба ще деякі речі купити і іду в інший ларьок. От сука , тут на 10 грн дешевші лампи. Скупився все що мені було потрібно додому і пиздую собі знову щасливий додому, тяга десь плюс мінус така сама по потужності , але якось вже не так «улыбает»

01:15 - Зайшовши додому на мене зразу напав кіт якого поки не погодуєш - не заспокоється. Звісно що я погодував цього піздюка і зайнявся тим сами бо щось індична сторона дуже сильно начала прибивати і я вирішив все ж таки спробувати натягнути два штуки зразу.

01:30 - Процедура з водним повторилася але вже х2 заряд і бляха воно не дало мені ніякого заряду, а тільки розбило в таку хламіну, що коли я курив сігу в мене половина просто стліла та й пздц. Я після цього всього десь з години три провалявся на дивані дивлячись серіал і посміхаючись час від часу.

Цей шиш мені сподобався, гібрід я думаю десь більше в сторону індики. Тримає добрих півтори-дві годинки та досить непогано підіймає апетит.

Оцінку цьому продукту можна поставити десь 8,5 / 10 , а в цілому шопу 9 / 10.




Дуже вдячний за таку щедру пробу і можливість затестити це безкоштовно. Якщо буде щось цікавіше у натуральному виді - кличте мене стовідсотково.
 

Кing

from space
Мес†ный
Регистрация
25 Май 2018
Сообщения
49.742
Репутация
2.633
Реакции
39.526
Баллы
2.532
Вещества
BlessYoTrap’s weed
Отличный репортаж! Шишки действительно очень достойно выглядят
 

Lamasion

Быть собой это так изумительно
пробы не давать
Я не отписываю трип-репорты
КИДАЛА
Регистрация
9 Май 2023
Сообщения
2.915
Репутация
134
Реакции
2.321
Баллы
2.532
Хорош, шш реально огонь!!!!
 

Lamasion

Быть собой это так изумительно
пробы не давать
Я не отписываю трип-репорты
КИДАЛА
Регистрация
9 Май 2023
Сообщения
2.915
Репутация
134
Реакции
2.321
Баллы
2.532

Кing

from space
Мес†ный
Регистрация
25 Май 2018
Сообщения
49.742
Репутация
2.633
Реакции
39.526
Баллы
2.532
Вещества
BlessYoTrap’s weed
Сверху Снизу