Статистика захворювання на Віл у червні

Help24

Active Member
Регистрация
18 Авг 2022
Сообщения
43
Репутация
32
Реакции
133
Баллы
382
1689357904433_image_6483441.JPG За минулий місяць в Україні офіційно зареєстровано 1057 нових випадків #ВІЛ-інфекції, у 311 пацієнтів діагностовано СНІД, а 135 людей померли від СНІДу.

Шляхи інфікування ВІЛ в Україні у червні 2023 року:
▪️ статевим шляхом — 769; (з них гомосексуальним — 24; гетеросексуальним —745)
▪ парентеральний (уведення наркотичних речовин ін`єкційним шляхом) — 278;
▪ діти, народженні ВІЛ-позитивними жінками — 7.

Пам’ятайте про свій захист ❤️Ви не образите свого партнера, якщо відмовитеся займатися сексом без контрацепції.

📦Нагадуємо, що для усіх, хто ризикує під час сексу або вживання наркотиків — ми пропонуємо замовити безкоштовний HelpBox.

💡Якщо Вам потрібна безкоштовна онлайн консультація лікаря, психолога чи юриста — звертайтесь.
На ресурсі Help 24 кваліфіковані лікарі надають безоплатні консультації особам, які належать до груп ризику з питань інфекційних захворювань (ВІЛ, гепатити, ІПСШ тощо).

Ми турбуємось про ваше здоров'я!
__________________________
#Help24 - це незалежний портал для вибору лікувальних закладів та лікарів. Сайт розроблявся "Альянсом громадського здоров'я", як ресурс корисної інформації з питань інфекційних захворювань (ВІЛ, гепатити, ІПСШ тощо).
 

Кing

from space
Мес†ный
Регистрация
25 Май 2018
Сообщения
49.863
Репутация
2.629
Реакции
39.621
Баллы
2.532
Вещества
BlessYoTrap’s weed
Посмотреть вложение 96594 За минулий місяць в Україні офіційно зареєстровано 1057 нових випадків #ВІЛ-інфекції, у 311 пацієнтів діагностовано СНІД, а 135 людей померли від СНІДу.

Шляхи інфікування ВІЛ в Україні у червні 2023 року:
▪️ статевим шляхом — 769; (з них гомосексуальним — 24; гетеросексуальним —745)
▪ парентеральний (уведення наркотичних речовин ін`єкційним шляхом) — 278;
▪ діти, народженні ВІЛ-позитивними жінками — 7.

Пам’ятайте про свій захист ❤️Ви не образите свого партнера, якщо відмовитеся займатися сексом без контрацепції.

📦Нагадуємо, що для усіх, хто ризикує під час сексу або вживання наркотиків — ми пропонуємо замовити безкоштовний HelpBox.

💡Якщо Вам потрібна безкоштовна онлайн консультація лікаря, психолога чи юриста — звертайтесь.
На ресурсі Help 24 кваліфіковані лікарі надають безоплатні консультації особам, які належать до груп ризику з питань інфекційних захворювань (ВІЛ, гепатити, ІПСШ тощо).

Ми турбуємось про ваше здоров'я!
__________________________
#Help24 - це незалежний портал для вибору лікувальних закладів та лікарів. Сайт розроблявся "Альянсом громадського здоров'я", як ресурс корисної інформації з питань інфекційних захворювань (ВІЛ, гепатити, ІПСШ тощо).
Спасибо за информацию!
 

Кing

from space
Мес†ный
Регистрация
25 Май 2018
Сообщения
49.863
Репутация
2.629
Реакции
39.621
Баллы
2.532
Вещества
BlessYoTrap’s weed

datac

Склонен к суициду временем
Мес†ный
«философ»
Регистрация
1 Янв 2016
Сообщения
1.936
Репутация
523
Реакции
3.037
Баллы
2.532
Вещества
ёлка
судя по статистике эти пидоры маски заставляли одевать а надо презервативы
 
Сверху Снизу