Ивано-Франковск раздача проб! 02.10.2020

Чунга-Чанга

Не работаем !
Депозит 200$
Регистрация
10 Мар 2019
Сообщения
145
Репутация
91
Реакции
239
Баллы
0
Раздадим пробы, пишите @chingitos_opt1
 
Регистрация
25 Сен 2020
Сообщения
22
Репутация
-103
Реакции
13
Баллы
0
Сьогодні отримав пробу від магазину Чунга-Чангa.

Побачивши місто у списку на сайті, Я одразу відписав оператору о своїй готовності до тест драйву речовини білого кольору. Оператор не заставив довго чекати відповіді і одразу видав координати скарбу. Скарб був схований в центральній частині міста. Коли я добрався до місця схованки, я зрозумів що місце для кладу підібране не зовсім вдало, але не зважаючи на те, для особів чайкуватого полу знайти скарб випадково було майже не реально. Не довго думаючи я в дотик забрав скарб та відправився до себе на район, вже повідомивши другу що маю дещо для суспільного тесту. На запах амфетамін був не зовсім схожий на той, що зазвичай зустрінеш у місцевих магазинах. Після мінімальної стежки собі і напарнику, одразу забули за той фактор, що він не зовсім схожий на решту.

Ефект був відчутний вже через 15хв. вживання, з'явився стім та купа ідей, які ти можеш продумати до деталів. Ми пройшли досить не малу відстань, але все це здалося миттю, тому що миттєвий прилив енергії не покидав тіло. Пройшло дві години, а ефект тримає у ритмі STRONG, від мінімального дозування.

Локація та місце скарбу:7/10
Якість продукту: 8/10
Сервіс обслуговування: 10/10
Ну не самый удачный вариант трипа который я видел ))) ой или это просто отзыв о сервисе ? Лол написано " роздадим пробы" а по факту пробы ПРОДАЮТ ))) Куда не посмотри везде обнан ! Пойду выброшусь из окна 10 этажа
Всем пока! Не нужно меня останавливать уже всё потеряно ..... прощайте друзья .
 
Регистрация
25 Сен 2020
Сообщения
22
Репутация
-103
Реакции
13
Баллы
0
Везде обнан, хорошо что не обнон)))
Та погоди братанчик скоро ещё будет))) ты не торопись с выводами про обнон это такое место что каждый гаразд выеб@ть тебя дабы спасти свою шкуру потрепаную жизнью наркомана )))
P.S. написано было ради информативного посыла конкретно никого не осуждаю))) хихихи-хахаха
 

    Почтовичек

    Points: 1
    Капец минус сто с хером ужс)

    Кing

    Points: 1
    Без комментариев
D

deleted1314

Та погоди братанчик скоро ещё будет))) ты не торопись с выводами про обнон это такое место что каждый гаразд выеб@ть тебя дабы спасти свою шкуру потрепаную жизнью наркомана )))
P.S. написано было ради информативного посыла конкретно никого не осуждаю))) хихихи-хахаха
Как ты репу такую выхватил?
 
Регистрация
25 Сен 2020
Сообщения
22
Репутация
-103
Реакции
13
Баллы
0
Как ты репу такую выхватил?
Та как есть у вас здесь администрация которая банит без предупреждения и ебениь рему человеку который на форуме первый день )))
Та то фигня бро сейчас быстро исправим )))

Я хотел найти удаленную работу и предлагал свои услуги в теме где сервисы проходя проверку так сказать пойти на опережение и узнать не нужен ли им саппорт )))) такие вот делишкиши хихихи-хахаха)))
 
  • Мне нравится
Реакции: Hhw

Natka

New Member
Регистрация
8 Окт 2020
Сообщения
1
Репутация
0
Реакции
0
Баллы
0
хочу на пробу 299219
 

Serhii95

New Member
Регистрация
15 Окт 2020
Сообщения
4
Репутация
1
Реакции
0
Баллы
0
Можна пробу альфа пвп бро иф с меня детальний трип репорт
 

Hhw

Чайка ♿
Регистрация
8 Сен 2020
Сообщения
49
Репутация
12
Реакции
29
Баллы
282
хочу на пробу 01202103
 
Сверху Снизу