Тріп-репорт на мед від DrugsOutlet

Rotsen

Ресір4ер
Регистрация
9 Фев 2020
Сообщения
262
Репутация
156
Реакции
237
Баллы
532
Вещества
"мет-амф", Амф, канабиоиды в разных видах, опиаты, прегабалин, ДМА, ешки разнообразные.
Тріп-репортаж на мед
від DrugsOutlet

Удостоївся честі прийняти участь в тестуванні "металу" від магазину DrugsOutlet (click).
Хочу подякувати за виділений тестовий взірець і сподіваюсь, що не розчарую розкриттям мого тріпа.

Стосовно магазину - мені сподобався широкий асортимент пропонованих речовин і всі прочитані мною відгуки були позитивними. І не міг не помітити добре організовану роботу гілки шопа на ББ і саппорта з хорошим почуттям гумору)).

Перепрошую за дизорієнтацію по часу написання репортажу - тупо виробило з телефоном в руках до ранку.

Вертаємось до тесту:
Стосовно стелсу - перевірений часом, простотою та надійністю варіант. Доставка з іншого кінця країни - 1,5 доби. Замкнуто щільно на зіплок. На вигляд - матові кристали та порошок білого кольору. При нагріванні розчин отримано без осаду, однорідний, густий, жирний.
Вага проби 0,4 г.
Screenshot_2020-08-31-11-28-44-378_com.miui.gallery.jpg
Для прийняття участі в дегустації запросив колєгу по споживчому цеху з більш обширним знанням теми.

Розвели в 5-ти кубах вагу проби і поділили 2/3 мені і йому відповідно.
Тестер1 - 33/180/70
Толлер - не високий, 0,25 мед 2 дня до цього.
Кростоллер - всьо по трішки.

Тестер 2 - 51/180/65
Толлер - метал - 2 дні до цього, систематичне вживання опіатів близько 10 років.
Кростоллер - відсутній.

Таймінг:
00:00 - 00:15 - вмазались вв, закурили по сигареті.
В тілі приємні хвилі тепла почали розходитися від мозку до кінцівок, м'який та приємний стан розслаблення поступово легко і спокійно загорнув тіло в ватно-флісовий кокон. Поглягувши на товариша, зрозумів, що йому теж десь приблизно так само добре, а може й краще, бо такої ненав'язливої посмішки на його обличчі не бачив досить давно.
00:15-01:00 - насолодившись мовчки розломом, вирішили випити чаю, чим власне і зайнялись, паралельно проводячи цікаві діалоги без надмірного загруження мозку. Відразу все тривало не погано, але завтики і короткочасні вимкнення помітно перешкоджали адекватності розмови.
02:00-03:00 - включили фоном якийсь фільм, продовжували чаювати і втикати. Чесно, це огидне видовище, але стан просто космічний!

03:00-04:30 - сумісний тріп підійшов до кінця, так як були домашні хобота у кожного. Тестер2 потім сказав, що нічого корисного так і не зміг зробити, і що тупо вирубився після повернення до дому.
Краще б я зробив так само...
Мої скляні очі з міліметровими зіницями, які періодично закочувались під дією хвилі ейфорії, видавали мій стан за кілометр. Тому з близькими пересварився і позитивні враження від тріпу опинились під загрозую. Через це я відправився в усамітнене місце і там продовжив кайфувати.
Після 5-ї години від часу вжитку вже просто не було ніякого шансу не вирубтись.
Проспав до ранку, прокинувшись не відчував ніякого дискомфорту, тому що був присутній досить сильний ефект дії речовини.

Висновки
Магазин 10/10 - комунікація на найвищому рівні, чіткі і відповідальні працівники з хорошим почуттям гумору))
Широкий асортимент на будь-який смак.
Відправка/стелс 10/10 - стандартний і надійний спосіб приховати потрібне, доставка швидка.
Продукт 10/10 - міцний, якісний, добре очищений мед з довгодіючою тривалістю.
Раджу відповідально ставитись до вибору дозування!!!

Загальні враження від проби 10/10 - обидва тестера задоволені якістю продукту і наданими послугами сервісу магазину DRUGSOUTLET

 
Последнее редактирование:

TRUEтень

Прокачка акка , завист от моего залипания
Регистрация
6 Апр 2020
Сообщения
31
Репутация
81
Реакции
-37
Баллы
0
Вещества
Только Медленные движения
Это 0,4 ??? Ты не взвешивал ?
Мне кажется тут нихуя себе , по сравнению с тем , что пришло мне . И я блять как назло был далеко от весов .
Ну попозже выложу ,увидите .
 

Листик

GANJA❤️PALACE
Мес†ный
FLOOD
Регистрация
12 Мар 2018
Сообщения
25.290
Репутация
5.356
Реакции
33.242
Баллы
2.532
Это 0,4 ??? Ты не взвешивал ?
Мне кажется тут нихуя себе , по сравнению с тем , что пришло мне . И я блять как назло был далеко от весов .
Ну попозже выложу ,увидите .
Та да
Каменюки дэбэлые
 
  • Мне нравится
Реакции: Rotsen

    Rotsen

    Points: 1
    Без комментариев

Rotsen

Ресір4ер
Регистрация
9 Фев 2020
Сообщения
262
Репутация
156
Реакции
237
Баллы
532
Вещества
"мет-амф", Амф, канабиоиды в разных видах, опиаты, прегабалин, ДМА, ешки разнообразные.
Это 0,4 ??? Ты не взвешивал ?
Мне кажется тут нихуя себе , по сравнению с тем , что пришло мне . И я блять как назло был далеко от весов .
Ну попозже выложу ,увидите .
Взвесили. Чистый вес 0.38
 

Почтовичек

A State of Trance
Регистрация
14 Ноя 2019
Сообщения
121
Репутация
141
Реакции
-185
Баллы
382

Rotsen

Ресір4ер
Регистрация
9 Фев 2020
Сообщения
262
Репутация
156
Реакции
237
Баллы
532
Вещества
"мет-амф", Амф, канабиоиды в разных видах, опиаты, прегабалин, ДМА, ешки разнообразные.
Спасибо!)
 
Сверху Снизу