Тріп репортаж по відчуттям від речовини метамфетамін від магазину)))

Rotsen

Ресір4ер
Регистрация
9 Фев 2020
Сообщения
262
Репутация
156
Реакции
237
Баллы
532
Вещества
"мет-амф", Амф, канабиоиды в разных видах, опиаты, прегабалин, ДМА, ешки разнообразные.
Тріп-репортаж по Метамфетаміну від магазину))

Перший раз на форумі видали пробний продукт, та ще й який - МЕТАМФЕТАМІН.
Почну з кінця початку - з отримання посилки . Чесно - стелс не впевнений, що можна назвати вдалим з точки зору доречності цих двох речей в одній коробці. Та він був ПОДВІЙНИМ, а якщо додати всі зіплоки, тоді 9-ти кратний стелс.
Діставшись до продукту


:cool:
IMG_20200510_153020_359.jpg IMG_20200510_153029_568.jpg IMG_20200510_153035_995.jpg
:steep:
я виявив , що своєю структурою нагадував сніг, а запахом амф.
Вміст пакетика я поділив на 2 частини і підготувався до тесту. Першу частину я розвів у воді (розчинився без залишку, значить домішки відсутні) і прийняв його внутрішньовенно.
Саме такому виду споживання різних речовин я надаю перевагу.
Про себе - ріст 180см,
вага 69 кг,
вік - 32 рочки .
Отже, таймінг:
00:00 - 00:05 - присів із припаленою сигаретою і закрив очі - в голові приємний, добре знайомий шум порожньої радіостанції, бачення і сприйняття речей робиться зосередженим та чіткішим, ясність у прийнятті рішень, комок у горлі... Обожнюю цей стан!!!
00:10 - 01:00 - взяв телефон у руки та залип на різних чатах та форумах. Бажання спілкуватися просто виривалось із мене.
01:10-4:00 - щоб не проіпався один із рідкісних вихідних, вирішив зробити щось корисне по дому - прибрав в квартирі, знайшов що приготувати на вечерю і зготував тушковану капусту з телятиною та томатами.
03:00-07:00 - провів з незакриваючимся ротиком на відеопобаченні у скайпі. Моя співрозмовниця не могла вставити ні слова у мої довгі монологи, за що влаштувала скандальчик...
07:00-... Догнався другою частиною проби і до ранку лазив в глобальній павутині, відчуваючи себе почергово павуком і мухою.

Оцінка проби:
Стелс - ну такоє, не приший кобилі хвіст, але подвійний.
Оператор - БОНУС йому за роботу.
Стафф - хороший, чистий, якісний продукт.

Спасибі за виявлену довіру та терпіння !!!
 
Последнее редактирование:

чики-брики

Active Member
Регистрация
17 Мар 2020
Сообщения
32
Репутация
35
Реакции
2
Баллы
232
Вещества
ВСЕ ядный
Тріп-репортаж по Метамфетаміну від магазину))

Перший раз на форумі видали пробний продукт, та ще й який - МЕТАМФЕТАМІН.
Почну з кінця початку - з отримання посилки . Чесно - стелс не впевнений, що можна назвати вдалим з точки зору доречності цих двох речей в одній коробці. Та він був ПОДВІЙНИМ, а якщо додати всі зіплоки, тоді 9-ти кратний стелс.
Діставшись до продукту


:cool:

:steep:
я виявив порошок, що своєю структурою нагадував сніг, а запахом амф.
Вміст пакетика я поділив на 2 частини і підготувався до тесту. Першу частину я розвів у воді (розчинився без залишку, значить домішки відсутні) і прийняв його внутрішньовенно.
Саме такому виду споживання різних речовин я надаю перевагу.
Про себе - ріст 180см,
вага 69 кг,
вік - 32 рочки .
Отже, таймінг:
00:00 - 00:05 - присів із припаленою сигаретою і закрив очі - в голові приємний, добре знайомий шум порожньої радіостанції, бачення і сприйняття речей робиться зосередженим та чіткішим, ясність у прийнятті рішень, комок у горлі... Обожнюю цей стан!!!
00:10 - 01:00 - взяв телефон у руки та залип на різних чатах та форумах. Бажання спілкуватися просто виривалось із мене.
01:10-4:00 - щоб не проіпався один із рідкісних вихідних, вирішив зробити щось корисне по дому - прибрав в квартирі, знайшов що приготувати на вечерю і зготував тушковану капусту з телятиною та томатами.
03:00-07:00 - провів з незакриваючимся ротиком на відеопобаченні у скайпі. Моя співрозмовниця не могла вставити ні слова у мої довгі монологи, за що влаштувала скандальчик...
07:00-... Догнався другою частиною проби і до ранку лазив в глобальній павутині, відчуваючи себе почергово павуком і мухою.

Оцінка проби:
Стелс - ну такоє, не приший кобилі хвіст, але подвійний.
Оператор - БОНУС йому за роботу.
Стафф - хороший, чистий, якісний продукт.

Спасибі за виявлену довіру та терпіння !!!
домижки тоже могут растворяться,чистый или нет может определить экспертиза, ИМХО
 

Rotsen

Ресір4ер
Регистрация
9 Фев 2020
Сообщения
262
Репутация
156
Реакции
237
Баллы
532
Вещества
"мет-амф", Амф, канабиоиды в разных видах, опиаты, прегабалин, ДМА, ешки разнообразные.

Mimohodom

Mimo-Hodus GanjaKurus AbraCannabis Pseudo-Gusb
Мес†ный
Регистрация
19 Дек 2016
Сообщения
504
Репутация
421
Реакции
750
Баллы
532
Вещества
Plan4ik i rep4ik
Тріп-репортаж по Метамфетаміну від магазину))

Перший раз на форумі видали пробний продукт, та ще й який - МЕТАМФЕТАМІН.
Почну з кінця початку - з отримання посилки . Чесно - стелс не впевнений, що можна назвати вдалим з точки зору доречності цих двох речей в одній коробці. Та він був ПОДВІЙНИМ, а якщо додати всі зіплоки, тоді 9-ти кратний стелс.
Діставшись до продукту


:cool:
:steep:
я виявив , що своєю структурою нагадував сніг, а запахом амф.
Вміст пакетика я поділив на 2 частини і підготувався до тесту. Першу частину я розвів у воді (розчинився без залишку, значить домішки відсутні) і прийняв його внутрішньовенно.
Саме такому виду споживання різних речовин я надаю перевагу.
Про себе - ріст 180см,
вага 69 кг,
вік - 32 рочки .
Отже, таймінг:
00:00 - 00:05 - присів із припаленою сигаретою і закрив очі - в голові приємний, добре знайомий шум порожньої радіостанції, бачення і сприйняття речей робиться зосередженим та чіткішим, ясність у прийнятті рішень, комок у горлі... Обожнюю цей стан!!!
00:10 - 01:00 - взяв телефон у руки та залип на різних чатах та форумах. Бажання спілкуватися просто виривалось із мене.
01:10-4:00 - щоб не проіпався один із рідкісних вихідних, вирішив зробити щось корисне по дому - прибрав в квартирі, знайшов що приготувати на вечерю і зготував тушковану капусту з телятиною та томатами.
03:00-07:00 - провів з незакриваючимся ротиком на відеопобаченні у скайпі. Моя співрозмовниця не могла вставити ні слова у мої довгі монологи, за що влаштувала скандальчик...
07:00-... Догнався другою частиною проби і до ранку лазив в глобальній павутині, відчуваючи себе почергово павуком і мухою.

Оцінка проби:
Стелс - ну такоє, не приший кобилі хвіст, але подвійний.
Оператор - БОНУС йому за роботу.
Стафф - хороший, чистий, якісний продукт.

Спасибі за виявлену довіру та терпіння !!!

А от какого магазина то?) Шо за интрига братан
 

Rotsen

Ресір4ер
Регистрация
9 Фев 2020
Сообщения
262
Репутация
156
Реакции
237
Баллы
532
Вещества
"мет-амф", Амф, канабиоиды в разных видах, опиаты, прегабалин, ДМА, ешки разнообразные.
А от какого магазина то?) Шо за интрига братан
Магазин не представлений на даному ресурсі, значить не буду писати його назви.
Переніс свій репорт з іншого форуму, бо так можна було)
 

Mimohodom

Mimo-Hodus GanjaKurus AbraCannabis Pseudo-Gusb
Мес†ный
Регистрация
19 Дек 2016
Сообщения
504
Репутация
421
Реакции
750
Баллы
532
Вещества
Plan4ik i rep4ik
Магазин не представлений на даному ресурсі, значить не буду писати його назви.
Переніс свій репорт з іншого форуму, бо так можна було)

А, ну так скучна...

У меня такой феномен произошел.. Была неделька что я перепокупал у кучи шопов метамф и амф, и меня тупо ничего не перло. Только сон выключало, а так припезденные вечные выходы...

Нелепо, но Марки снимался. Не знал что так можно было.
МОЖНО
 

Листик

GANJA❤️PALACE
Мес†ный
FLOOD
Регистрация
12 Мар 2018
Сообщения
25.290
Репутация
5.356
Реакции
33.242
Баллы
2.532
Бро, а где репорт собственно?
Я только прочитал о том, как ты дома прибрался, капусты натушил и по скайпу пообщался
Факты, конкретика, объективность?
 
Сверху Снизу