Тріп-репортаж на Мед від Брєжнєва. V 2.0

Rotsen

Ресір4ер
Регистрация
9 Фев 2020
Сообщения
262
Репутация
156
Реакции
237
Баллы
532
Вещества
"мет-амф", Амф, канабиоиды в разных видах, опиаты, прегабалин, ДМА, ешки разнообразные.
Тріп-репортаж на Мед від Брєжнєва. V 2.0

Першим мною написаним тріп-репортом на форумі ББ був репортаж по металу від Шановного Товарища Брєжнєва. Саме Генсек надав мені поштовх в напрямку дослідження дії речовин різних типів і оцінки сервісу продавців. Цей факт в купі з вишуканими манерами Вельмишановного Товариша Брєжнєва і прекрасними якістю продукції та репутацією шопа завоювали мою цікавість та відданість.
Пройшло трішки часу, і я знов натрапляю на тему з роздачею пробників від Брєжнєв-Шоп, влаштовану після заслуженої відпустки. Вага тестових взірців по 1 граму :W00t::W00t::W00t:, так-так - Товариш Генсек вміє приємно дивувати своєю щедрістю :ofcourse:.
Після погодження своєї кандидатури в якості тестера, наступного ж дня отримую номер ттн, і ще через день на пошті отримую свій скромний згорток з продуманим до дрібниць режимом маскування. Якісний стелс у виконанні Брєжнєв-Shop - це кожного разу як окремий шедевр простоти і геніальності!!!
:good::good::good:
IMG_20200901_020036.jpg
Тому на пошту зі спокійним серцем та без зайвих думок))
Зважаючи на солідну вагу проби, я заздалегідь продумав варіанти провести дегустацію з максимально-можливою промоцією продукту в відповідних колах.
Адже саме зараз закінчились жнива і відбувається масове повернення поціновувачів до солодощів.
Було вибрано додактково 3 людини, з відповідною репутацією, знаннями та вподобаннями.
Дегустатори:
1 - 33/180/70 - толлер мінімальний
2 - 50/185/65 - мед кілька місяців до цього; вживання опіатів ~10років
3 - 46/177/ 68 - мед тиждень до цього; систематичне вживання опіатів ~7років
4 -48/180/80 - толлер невисокий

Спосіб вживання ВВ

Таймінг:
00:00-00:15 - після довгої перерви з речовинами повільної дії, я розвів менше десятої частини і вмазався. Прикуривши відразу сигарету, закрив очі і віддався повністю теплим відчуттям повільного розлому. Це відчуття неможливо з чимось переплутати, це відчуття дуже важко описати - просто слова для цього не підходять...
Насолодившись приходом, я згадав, що мене чекають "голодні" товариші на іншому кінці міста. Ну як згадав - кілька пропущених дзвінків та повідомлень не залишили мені вибору.
00:15-01:15 - бажання розмовляти і ділитись зі всіма оточуючими своїм хорошим настроєм виривається назовні, все цікаво, все потрібно, проте не надовго))
В цей час громадський транспорт везе мене до колєг, а я уявляю їхні схарені фейси та руки, що трясуться без упину...
01:15-01:30 - вже всі задоволені, і я мовчки, щоб не наламувати такі дорогоцінні хвилини, споглядаю трьох мужиків з непідробними посмішками щастя і спокійними виразами обличчя...

Для характеристики якості продукції це дуже яскрава ознака, а от для самих учасників дегустації - пожиттєве клеймо сумного існування... Але зараз не про це))
Отже, для разового ознайомлення з солодощами, відважено 0,8г. З цієї маси задоволеними залишились усі тестери.
01:30-03:00 - провели час за періодичним втиканням і цікавими бесідами.
Після третьої години тріпу кожен відправився по своїх справах, а як потім виявилось всі пішли по домам і там і залишились
04:00-06:00 - віддзеркалюючі очі з мінізіницями видали мій стан перед моєю половинкою і спровокували серйозну сварку. Сам винен - не зміг відмазатись від побачення... А така картина навряд чи когось залишить байдужим:

IMG_20200901_025835.jpg
Чесно-кажучи - я обожнюю цей стан... А от всі, хто мене таким застає, не розділяють мого захоплення(((
Сон таки переміг того вечора, і я проспав до ранку.
Прокинувшись, я догнався і мій тріп продовжився.
Лише наступного дня почав трохи соображати, і то завдяки шш))

Висновки:
Стелс 11/10- надійний та оригінальний.
Продавець 11/10 - справжній Генсек! Справжній Товариш!
Продукція 11/10 - кращий мед, що мені доводилось куштувати.

Всі тестери залишились задоволеними і зацікавленими.

Спасибі, Шановний Товариш Брежнєв, за контрольоване дотримання ГОСТІВ і за щедрість на смаколики!

Мир! Труд! Мёд!
Вашій хаті))

 

tesaurus

Убежденный Психонавт
Регистрация
27 Май 2020
Сообщения
284
Репутация
123
Реакции
320
Баллы
532
Классный трип-репорт. Читая вспомнил детство и книжки на украинском языке.Но здесь все похоже на правду и это явно не сказка.
 

Vinni82

New Member
Регистрация
27 Фев 2020
Сообщения
0
Репутация
37
Реакции
-96
Баллы
211
Классный трип-репорт. Читая вспомнил детство и книжки на украинском языке.Но здесь все похоже на правду и это явно не сказка.
Да уж. И репорт огонь, и НАСТОЯЩИЙ ЛИТЕРАТУРНЫЙ УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК.
 

Кот ВездеСущий

Молодость и опыт
Исследователь натуры
Исследователь Эйфории
Мес†ный
Зам зама
Регистрация
1 Сен 2018
Сообщения
22.947
Репутация
4.678
Реакции
32.976
Баллы
2.532
Вещества
шишкси со льдом
:good:
 

Rotsen

Ресір4ер
Регистрация
9 Фев 2020
Сообщения
262
Репутация
156
Реакции
237
Баллы
532
Вещества
"мет-амф", Амф, канабиоиды в разных видах, опиаты, прегабалин, ДМА, ешки разнообразные.
Всім спасибі! Стараюсь)
 

Брежнев

Генеральный секретарь
КИДАЛА
Регистрация
6 Фев 2020
Сообщения
0
Репутация
79
Реакции
-462
Баллы
0
Восхитительно пишите дорогой товарищ!!
 

Rotsen

Ресір4ер
Регистрация
9 Фев 2020
Сообщения
262
Репутация
156
Реакции
237
Баллы
532
Вещества
"мет-амф", Амф, канабиоиды в разных видах, опиаты, прегабалин, ДМА, ешки разнообразные.
Дуже приємно читати Ваші відгуки!
Подвійно пр
иємно, що відгуки позитивні!
Усім дякую за т
е, що прочитали і змогли зануритись в атмосферу написаного... бо, чесно-кажучи, доволі важко на виходах щось путнє створити ___)))):sleep::sleep::sleep:)))
 
Сверху Снизу